Seibutis gelbėja krepšinį Palangoje: Vainauskas atšaukė buvusius pasiūlymus

Seibutis gelbėja krepšinį Palangoje: Vainauskas atšaukė buvusius pasiūlymus
AA

Renaldas Seibutis išreiškė norą išsaugoti krepšinį Palangoje, o Jonas Vainauskas atšaukė pasiūlymus Palangos miesto ir Klaipėdos rajono savivaldybėms įsigyti „Olimpo“ dalis.

Renaldas Seibutis siekia išlaikyti Palangos „Olimpą“ savo gimtajame krašte, skelbiama oficialiame klubo pranešime.

Antradienį, balandžio 23 d., įvyko Palangos „Olimpo“ klubo vadovo Jono Vainausko ir pirminio klubo įkūrėjo Seibučio susitikimas, kurio metu pastarasis išreiškė norą klubą susigrąžinti.

Susitikimo metu aptarti formalumai bei sutarta, jog bus dedamos maksimalios pastangos, kad klubas išliktų Palangoje, jo steigėjo Renaldo Seibučio rankose.

„Pats geriausias sprendimas, kad komanda ir liktų tiems, kas nuo pradžių ją kūrė ir geriausiai supranta Palangos krepšinio poreikius bei lūkesčius“, – sakė „Olimpo“ prezidentas Jonas Vainauskas.

Pasiūlymai Palangos miesto ir Klaipėdos rajono savivaldybėms įsigyti klubo dalis yra atšaukti.

Anksčiau skelbėme, kad vienintelis „Olimpo“ komandos dalininkas, Jonas Vainauskas, pateikė oficialų pasiūlymą Klaipėdos rajono savivaldybei įsigyti 100 proc. klubo akcijų už 70 tūkst. eurų ir kartu perimti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) licenciją.

Jonas Vainauskas pernai vasarą oficialiai perpirko Palangos komandos 100 proc. dalių iš šią ekipą vysčiusio buvusio krepšininko Renaldo Seibučio. Lietuvos legenda po pardavimo prisijungė prie klubą treniruoti ėmusio Sandžio Buškevico asistentų štabo.

Palangos „Kuršiai“ buvo pervadinti į Palangos „Olimpą“, kuriam šį sezoną buvo brėžiamas konkretus tikslas – laimėti NKL čempionatą ir patekti į Lietuvos krepšinio lygą (LKL). Komandos apie 350 tūkst. eurų biudžetas buvo didžiausias NKL pirmenybėse.

Visgi Buškevico treniruojama pusfinalyje 2-3 krito prieš Jurbarko „Jurbarką-Karį“ ir šiuo metu serijoje iki trijų pergalių su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ kovoja bronzinėje serijoje.

 

basket news