Pavojaus varpai „Neptūne“ – nesurenkamas biudžetas ir išaugusi skola

Pavojaus varpai „Neptūne“ – nesurenkamas biudžetas ir išaugusi skola
AA

Klaipėdos „Neptūnas“ praėjusį sezoną pasitiko trečdaliu susimažinęs biudžetą ir šią vasarą planavo klubo kilimą į viršų, tačiau finansinės problemos neapleidžia uostamiesčio.

Tinklalapio BasketNews šaltiniai praneša, jog „Neptūnas“ pagrindinei komandai artėjančiam sezonui planavo surinkti 1,4 mln. eurų biudžetą, iš kurių žaidėjų algoms būtų skirta 450 – 500 tūkst. eurų. 

Šiuo metu „Neptūno“ vadovų norai stipriai skiriasi nuo realybės – BasketNews duomenimis, Klaipėdos klubas yra tikras tik dėl milijono eurų biudžeto.

1,4 mln. eurų buvo planuota surinkti pagrindinei miesto krepšinio komandai, neįskaičiuojant po ta pačia vėliava esančios reprezentacinės Klaipėdos moterų krepšinio ekipos, „Neptūno-Akvaservis“ ir futbolo komandos. Taip pat pinigų, skirtų skolų mažinimui, kurių dalį buvo norima grąžinti praėjusį sezoną, tačiau, BasketNews žiniomis, dėl COVID-19 neįgyvendintų paramos sutarčių, 800 tūkst. eurų siekę neįvykdyti įsipareigojimai dar labiau išaugo.

Bendras „Neptūno“ biudžetas visoms komandoms praėjusį sezoną siekė 1,4 mln. eurų, iš kurių milijonas buvo skirtas LKL žaidžiančiai ekipai, o žaidėjų algos sudarė 330 tūkst. eurų.

„Neptūnas“ negali skųstis savivaldybės parama – Klaipėda iš pradžių už 2021 metus klubui skyrė 620 tūkst. eurų, o kovo mėnesį savo indėlį išaugino iki 944 tūkst. eurų. BasketNews žiniomis, panašią pinigų sumą Klaipėdos savivaldybė „Neptūnui“ turėtų skirti ir 2022 metams, tačiau yra kita problema – krepšinio komandos vadovai tikėjosi didesnio miesto indėlio, padedant ieškoti rėmėjų bei kalbant su vietos verslininkais, kurie klubui atsuka nugarą.

BasketNews žiniomis, „Neptūnas“ baigė komplektaciją sezonui, tačiau nesurinkdamas planuoto biudžeto kelia kitą klausimą – ar pradėti sezoną, matant, jog numatytų įsipareigojimų nepavyks įvykdyti?

Iki LKL sezono pradžios liko vos kiek daugiau nei mėnesis ir nors „Neptūnas“ yra surinkęs pagrindinės komandos sudėtį, kol kas Klaipėdoje klausimų – daugiau nei atsakymų.

 

basket news.lt

Ikona, uždaryti