Pasaulio čempionas Maslobojevas skelbia aukcioną – pusę lėšų skirs Ukrainai

Pasaulio čempionas Maslobojevas skelbia aukcioną – pusę lėšų skirs Ukrainai
AA

Stipriausios pasaulyje kikbokso organizacijos „Glory“ čempionu tapęs Sergejus Maslobojevas skelbia aukcioną.

Nusprendžiau, paskelbti, vieno man labai brangaus daikto aukcioną. Daikto, kurio dėka aš įgyvendinau didžiausią savo gyvenimo svajonę - tapau galingiausios pasaulyje kikbokso organizacijos Glory" pussunkio svorio kategorijos čempionu!
Šis daiktas ne tik man padėjo siekti savo gyvenimo pergalės, bet ir mano gimtąjai šaliai - Lietuvai, padovanojo pergalę kurios iki manęs dar nei vienam lietuviui nebuvo pavykę pasiekti", - teigia sportininkas.

Pusę surinktos sumos jis žada skirti Ukrainai, jau 8 mėnesius bandančiai apsiginti nuo kruvinų Rusijos atakų, o kitą pusę – titulo gynybai.

50% aukciono lėšų bus pervesta į VšĮ "Vakarų istorijos fondas" sąskaitą (įmonė turi paramos gavėjo statusą), kurio dėka, jau ne pirmą kartą nuo karo pradžios, bus perkamos ir vežamos į Ukrainą reikalingiausios šiuo metu priemonės.

Likusi 50% suma bus skirta tolimesniam mano pasiruošimui ginti iškovotą čempiono diržą.

Labai apmaudu, bet kikboksas vis dar nėra olimpinė sporto šaka, tad jokios premijos ar rentos man nepriklauso ir lyg šiol pasiruošimu tenka rūpintis asmeniškai", - pranešė S. Maslobojevas.

Čempionas taip pat informavo lapkričio 6-tą dieną, kartu su savo bičiuliu, klaipėdiečiu - Aurimu Mockumi ir jo komanda, planuojantis vykti į Ukrainą bei asmeniškai perduoti visą surinktą paramą - Lvivo, Žitomiro, Kijevo, Charkovo, Kupjansko kariams ir savanoriams.