Palangoje vyks Lietuvos 2×2 krepšinio čempionatas

Palangoje vyks Lietuvos 2×2 krepšinio čempionatas
AA

Prasidėjusi vasara visus vaikus nori pakviesti į Palangą, kurioje vyks tradicinis Lietuvos 2×2 vaikų krepšinio čempionatas.

Žemaitijos krepšinio lyga kartu su Lietuvos krepšinio federacija (LKF) vasaros pramogų sostinėje Palangoje organizuoja 2×2 čempionatus skirtus U13, U14, U15 amžiaus vaikų grupėms bei 3×3 turnyrą U17 grupei.

Dėl esamų suvaržymų sporto renginiams ir siekiant išvengti blogų orų visos varžybos bus vykdomos Palangos sporto arenoje (Sporto g. 3, Palanga).

Visą savaitę vyksiančiame čempionate vaikai ne tik dalyvaus varžybose, tačiau turės progą ir sudalyvauti parodomosiose treniruotėse, kurias ves garsūs Lietuvos krepšinio treneriai Kęstutis Kemzūra, Kazys Maksvytis, Robertas Kuncaitis ir kiti. Dalyviai taip galės išbandyti jėgas ir įvairiuose sportiniuose konkursuose bei susitikti su žinomais krepšininkais.

ČEMPIONATŲ TVARKARAŠTIS:

U13 2×2 čempionatas: birželio 15 – 21 d.

U14 2×2 čempionatas: birželio 22 – 28 d.

U15 2×2 čempionatas: birželio 28 – liepos 3 d.

U17 3×3 turnyras: liepos 6 – 11 d.

SAVAITĖS ČEMPIONATO PROGRAMA:

- Pirmadieniais – burtų traukimas bei 2×2 žaidimo treniruotė su garsiais treneriais;

- Antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais – rungtynės pogrupiuose;

- Penktadieniais – Olimpinės rinktinės gydytojo Daliaus Barkausko paskaita, įvairūs konkursai bei susitikimai su įžymiais krepšininkais;

- Šeštadieniais – atkrintamosios rungtynės;

- Sekmadieniais – finaliniai susitikimai.

Dalyvavimo mokestis U13, U14, U15 amžiaus grupėse – 150 Eur/ komandai (komandą sudaro 3 vaikai). Visos čempionate dalyvausiančios komandos sužais mažiausiai po 14 rungtynių, taip pat gaus specialius čempionato marškinėlius, o nugalėtojai bus apdovanoti medaliais, taurėmis ir rėmėjų prizais.

Nakvynė ir maitinimas vienam žmogui dar papildomai 130 Eur. Papildoma informacija telefonu: +370 687 55844

Registracija el. paštu: bcnaglis@yahoo.com