Pajūrio rankinio entuziastai kviečia sukelti rankinio turnyrų bangą

Pajūrio rankinio entuziastai kviečia sukelti rankinio turnyrų bangą
AA

Šių metų birželio 13 dieną  11.30 val. Klaipėdoje, Pirmosios Melnragės paplūdimyje, organizuojamas paplūdimio rankinio turnyras „Pasiilgau rankinio“.

„Kviečiame jame dalyvauti moteris ir vyrus bei vyresnio amžiaus mergaites ir berniukus. Turnyre dalyvautų vyrų, moterų, mergaičių, berniukų, o galbūt ir mišrios komandos – viskas priklausys nuo užsiregistravusių komandų bei pavienių rankininkų skaičiaus. Turnyro tikslas – suteikti progą visiems rankinio išsiilgusiems įvairaus amžiaus bei meistriškumo rankininkams parungtyniauti paplūdimyje. Dėl COVID-19 pandemijos ši vasara yra visai kitokia nei ankstesnės vasaros. Ankstesnėmis vasaromis dauguma aukščiausios, pirmos lygos, jaunimo, jaunių komandų žaidėjų, po pavasarį vykusių įtemptų baigiamųjų  čempionatų kovų, labiausiai norėdavo poilsio. Šį pavasarį dėl karantino buvo anksti nutraukti visi čempionatai ir varžybos. Naujo sezono čempionatus planuojama pradėti ar pratęsti tik rudenį, todėl tikimės, kad dauguma rankininkų ir rankininkių pasiilgo rankinio ir šis turnyras būtų puiki proga suteikti galimybę pajusti džiaugsmą žaidžiant savo mėgstamiausią žaidimą“, – kviečia idėjos iniciatorius rankinio treneris Vidmantas Toliušis.

Jis viliasi, kad praėjus 1-2 savaitėms po šio turnyro, panašų rankinio turnyrą žaidžiant ant smėlio ar žolės suorganizuotų ir kitų Lietuvos miestų ar miestelių rankinio entuziastai, taip suteikdami galimybę vietiniams ir aplinkinių rajonų rankininkams rungtyniaujant patirti geras emocijas.

„Būtų labai puiku, jei šią vasarą, įvairiuose šalies regionuose įvyktų kokie 5-6 turnyrai, kurių tikslas – suteikti džiaugsmo varžantis rankinio aikštelėje ir bendraujant su bendraminčiais už aikštelės ribų. Būtų puiku, kad pergalė nebūtų pagrindinis šių turnyrų tikslas. Mes pradedame ir laukiam kvietimų į sekančius vasaros turnyrus“, – kviečia organizatoriai.

Informacija ir registracija į Klaipėdos turnyrą telefonu 869907653 arba elektroniniu paštu toliusisv@gmail.com. Registracija iki birželio 12 d.12 val. 23 valandą bus praneštos komandų sudėtys ir tvarkaraštis.

Ikona, uždaryti