„Neptūno“ vedliu Prienuose tapo 21-erių aukštaūgis

AA

21-erių aukštaūgis Oskaras Pleikys surinko 28 naudingumo balus, o jo vedamas Klaipėdos „Neptūnas“ KMT mače svečiuose 105:72 sutriuškino Prienų „Labas GAS“. Klaipėdiečiai yra itin arti kito KMT etapo.

Karaliaus Mindaugo taurės („Citadele KMT“) grupių etape ketvirtąją pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“ (4-1), kuris svečiuose 105:72 (23:14, 30:15, 26:22, 26:21) sutriuškino Prienų „Labas GAS“ (0-5).

Po šios pergalės Klaipėdos klubas yra praktiškai ramus dėl vietos kitame etape, o Prienų klubas jau prarado šansus pakilti iš paskutinės A grupės vietos.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Oskaras Pleikys, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 18 taškų (6/7 dvit., 6/7 baudų), 9 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 28 naudingumo balai.

„Neptūnas“ vertėsi be vidurio puolėjo Austino Wiley.

„Neptūnas“ savo pranašumą įrodinėti ėmėsi dar pirmajame kėlinyje, kuriame po Mindaugo Girdžiūno dvitaškio atsiplėšė 20:11.

Antrajame kėlinyje Girdžiūno tritaškis priartino persvarą prieš triuškinančios ribos – 37:22. Netrukus klaipėdiečiai surengė dar vieną spurtą 10:0, o pražangą mesdamas iš toli išprovokavęs Deividas Gailius nustatė naują rekordinę persvaros ribą, kuri dar labiau išaugo prieš pat ilgąją pertrauką – 53:29.

Po ilgosios pertraukos didžiausiu „Labas GAS“ pasiekimu virto priartėjimas iki 17 taškų.

Vėliau Maliekas White’as pataikė itin tolimą tritaškį, o Nojus Mineikis pridėjo dar du tokios vertės metimus – 72:47.

Šimtąjį svečių tašką pelnė Mineikis.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Deividas Gailius, per 12 minučių pelnęs 20 taškų (2/2 dvit., 3/3 trit., 7/8 baudų). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius bei surinko 22 naudingumo balus.

Prieš buvusią savo ekipą prastai pasirodė Klaidas Metrikis – 20 minučių, 5 taškai (1/3 dvitaškių, 1/5 tritaškių), 3 atkovoti kamuoliai, 3 klaidos, 3 pražangos ir -4 naudingumo balai.

Prienų komandai Dominykas Domarkas per 23 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/3 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

„Labas GAS“: Dominykas Domarkas 18 (3/5 trit.), Brandonas Brownas (4/6 dvit., 0/5 trit., 4 rez. perd.) ir Justinas Jogminas (5 atk. kam.) po 11, Karolis Giedraitis 8 (2/3 trit.).

„Neptūnas“: Deividas Gailius 20 (3/3 trit., 7/8 baud.), Oskaras Pleikys 18 (6/7 dvit., 6/7 baud., 9 atk. kam., 28 naud.), Matas Jogėla 16 (3/6 trit., 4 per. kam.), Maliekas White'as 12 (2/4 trit., 6 rez. perd.), Mindaugas Girdžiūnas 9 (2/4 trit.), Nojus Mineikis 8 (2/6 trit.).