Naudingai debiutavęs Ą. Tubelis padėjo „Neptūnui“ dramatiškai žengti į Citadele KMT ketvirtfinalį

AA

Ąžuolo Tubelio debiutiniame mače Klaipėdos „Neptūnas“ (5/0) dramatiškai užsitikrino vietą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalyje.

Dviženklį deficitą per lemiamą kėlinį panaikinę Mindaugo Brazio auklėtiniai namuose 84:78 (24:19, 12:28, 21:21, 27:10) palaužė „Gargždus“ (1/4) ir nepajudinamai įsitvirtino A grupės viršūnėje.

Nors „Neptūnas“ susitikimą pradėjo geriau ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 24:19, antrajame ketvirtyje dominavo jau gargždiškiai, kurie į pertrauką nusinešė dviženklį pranašumą – 47:36.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiams niekaip nepavyko priartėti, tad prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė toks pats atotrūkis – 57:68. Visgi šeimininkai pradėjo grėsmingai artėti ir galiausiai likus kelioms minutėms persvėrė rezultatą – 75:74. Paskutiniąją minutę uostamiesčio ekipa jau pirmavo keliais taškais, o galutinai pergalę įtvirtino Ą. Tubelio dvitaškis su pražanga.

Po kelių metų JAV į tėvynę sugrįžęs krepšininkas iškart sėkmingai įsiliejo į naujos ekipos žaidimą. Puolėjas per kiek daugiau nei 19 minučių pelnė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų. Tai – geriausias rodiklis jo komandoje.

Citadele KMT ketvirtfinalyje vietas be klaipėdiečių jau užsitikrinę Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Ryto“, Panevėžio „7bet-Lietkabelio“, Jonavos „CBet“, Vilniaus „Wolves“ ir „Šiaulių“ klubai.

Nors Citadele KMT pirmajame etape dar laukia vienas turas, jis nieko nelems – antrąsias vietas grupėse užims Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ bei Kėdainių „Nevėžis-Optibet“. Šios dvi komandos sužais du mačus, kuriuose geresnį įmestų-praleistų taškų skirtumą turinti ekipa taps paskutiniąja ketvirtfinalio dalyve.