Mažylis iš Vakarų Lietuvos iškovojo „AJP Tour Estonia" auksą ir gavo kvietimą į čempionatą Dubajuje

AA

Šių metų birželio 4 d., sekmadienį, Estijos sostinėje Taline pirmą kartą surengtas Estijos „Abu Dhabi AJP Tour“ Estijos Brazilian Jiu-Jitsu čempionatas, kuriame sportininkai iš Suomijos, Latvijos, Estijos, Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų išsidalino net 230 medalius. Šiame „AJP" turnyre dalyvavo daugiau 400 dalyvių, tarp kurių buvo vienintelis Brazilian Jiu-Jitsu sportininkas iš Lietuvos -  Eljotas Zaremba, kuris atstovavo „MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA" klubą su treneriu Iran Mascarenhas.

eljotas zaremba

Svorio kategorijoje iki 23 kg berniukų 2017-2016 registracijoje be didelių sunkumų laimėjo dvi imtynių kovas ir taip tapo „AJP TOUR ESTONIA" čempionu.

Eljotas „AJP TOUR" turnyruose jau yra laimėjęs ir tapęs čempionu Lietuvoje, Šveicarijoje ir Estijoje. Pamario krašto mažylis taip pat dalyvauja ir kituose Brazilian Jiu-Jitsu turnyruose kaip Grappling Industries,  IBJJF,  Grappling Lt ir kituose. Jis taip pat yra tapęs ir kitų šalių čempionu: 2 kartus Prancūzijos, Vokietijos, 3 kartus Airijos, Švedijos, Danijos, Jungtinių Arabų Emyratų ir JAV (Las Vegaso, Kalifornijos,Dalaso valstijų). Bendrai sudėjus, Eljotas jau yra turėjęs apie 100 kovų ir yra tikrai kietas riešutėlis varžovams iš viso pasaulio.

Kai pradedi dalyvauti varžybose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, po truputį tampi  pastebimas ir žinomas Brazilian Jiu-Jitsu Elito varžybose. Nors Eljotui dar tik 6 metai, mažyliu susidomėjo Jungtinių Arabų Emyratų „AJP TOUR" organizatoriai ir jį jau siunčia į Dubajų, kur birželio 16-18 d. vyks „AJP TOUR DUBAI INTERNATIONAL JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2023".