Klaipėdos „Neptūnas” gražiausių metų švenčių laukimo laikotarpį atidarė su vaikų piešinių konkursu

Klaipėdos „Neptūnas” gražiausių metų švenčių laukimo laikotarpį atidarė su vaikų piešinių konkursu
AA

Uostamiesčio klubas prašo jaunųjų krepšinio sirgalių nupiešti kalėdinę atvirutę su jų mylimiausiu krepšininku, kuri bus įteikta prieš šventes jam asmeniškai.

klaipėdos neptūnas

„Į kiekvieną konkursą aš žiūriu teigiamai, o ypač per tokį laikotarpį, kur galima sudominti vaikus per krepšinio prizmę. Manau, kad konkursai ir tokios akcijos užima vaikus, kas yra labai svarbu ir tas pats kalėdinis procesas, darant kiekvieną šventinį darbelį jam suteikia šiltas emocijas, mintis. Tai suteikti mažiesiems yra ypač svarbu“, – kalbėjo komandos kapitonas Martynas Mažeika.

Tai nuostabus šansas kiekvienam vaikui tiek gerai praleisti laiką, tiek išlaisvinti vaizduotę popieriaus lape.
„Pamačius save vaiko nupieštame piešinyje užplūsta tik šiltos ir teigiamos emocijos. Visada yra smagu pasižiūrėti kaip vaikų fantazija atsispindi popieriaus lape matant save patį ar mano komandos draugą“, – apie emocijas pamačius vaiko piešinyje save kalbėjo kapitonas.

„Neptūno“ klubas jau gauna pirmuosius mažųjų piešinius, į kuriuos labai gera žiūrėti, nes vaikų fantazija beribė. 

Jei nori, kad tavo kalėdinis atvirukas pasiektų tavo mylimiausią krepšininką ir iš jo rankų gautum likusio sezono šeimos abonementą į „Neptūno” namų rungtynes - piešinius iki gruodžio 13 dienos siųsk el. paštu info@kkneptunas.lt arba gruodžio 12 dieną atsinešk į rungtynes „Švyturio” arenoje. 

Didžiojo prizo laimėtojas bus skelbiamas gruodžio 15 dieną. O visų atvirutės bus įteikiamos krepšininkams prieš šventes.