Klaipėdoje – krepšinio kova neįgaliųjų vežimėliuose

Klaipėdoje – krepšinio kova neįgaliųjų vežimėliuose
AA

Kova aikštelėje dėl atkovotų kamuolių ir pelnytų taškų dažniausiai asocijuojasi su aukštais, atletiškais sportininkais, bėgiojančiais ant parketo. Tačiau krepšinį žaidžia ir žmonės, kuriems gyvenime tenka sėdėti neįgaliojo vežimėlyje. Būtent į tokią krepšinio kovą penktadienio vakarą 16 val. Klaipėdoje kviečia LCC tarptautinio universiteto „Moose“ krepšinio komanda drauge su Vilniaus neįgaliųjų sporto klubo „Atrama“ sportininkais.

Šios krepšinio rungtynės yra sudedamoji Tarptautinio savanorystės ir solidarumo festivalio dalis, kurį organizuoja „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“, LCC tarptautinis universitetas ir Asmenybės ugdymo kultūros centras.

Festivalio tikslas – aktyvinti jaunimo pilietiškumą, atvirumą ir solidarumą, bendradarbiavimą, mažinant atskirtį ir diskriminaciją. Būtent dėl to klaipėdiečių komandos žaidėjai solidariai atsisės į neįgaliojo vežimėlį, kad galėtų drauge su Vilniaus neįgaliųjų sporto klubo „Atrama“ sportininkais sužaisti krepšinio varžybas. 

„Džiaugiuosi, kad mano komanda turės galimybę žaidimą pajusti ir iš turinčių fizinę negalią perspektyvos. Niekas nesame apsaugotas, niekada nežinai, kada gali tekti atsisėsti į neįgaliojo vėžimėlį. Šios varžybos tik parodo, kad neįgaliojo vėžimėlis nėra gyvenimo pabaiga, kad net ir nevaikštant žmogus gali turėti pomėgių, užsiimti sportu, aktyviai leisti laisvalaikį“, – teigia LCC tarptautinio universiteto „Moose“ krepšinio komandos treneris Marius Tamolis.

Renginys vyks LCC tarptautinio universiteto Michealsen centre 16 val.

 

Reklama Ikona, uždaryti