Įspūdingo naujoko vedami „Gargždai“ pasiekė primą pergalę „Betsafe-LKL“

AA

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ginklus surėmė iki šiol pergalių badą kenčiančios ekipos.

Pirmą laimėjimą pasiekti pavyko „Gargždams“ (1-4), kurie su naujokais priešakyje namie 97:84 (23:23, 23:25, 23:24, 28:12) palaukė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (0-5).

Kiek anksčiau Citadele KMT susitikimą kėdainiškiai jau yra laimėję, o „Gargždams“ tai apskritai pirmoji sezono pergalė.

Rungtynių pradžia buvo labai lygi ir iliustravo vieno lygio oponentų akistatą – 23:23. Ignas Vaitkus, Seanas McNeilas ir Brevinas Galloway‘us pabandė suteikti pranašumą kėdainiškiams (32:27), tačiau po kelių atakų „Gargždai“ jau buvo priekyje – 35:34. Pasibaigus dviem ketvirčiams svečiai pirmavo, tačiau neženkliai – 48:46.

Panaši situacija liko ir po didžiosios pertraukos, kur nė viena komanda nepabėgo labiau. Vos „Nevėžis-Optibet“ pradėjo tolti (55:52), sulaukė šeimininkų spurto – 59:57. Visa tai reiškė, kad ketvirtajame ketvirtyje lauks įtempčiausios minutės – 69:72.

Kėdainių komanda po B.Galloway‘aus metimo didino persvarą (77:71), tačiau intrigos iššvaistyti neketino N.Wardas, krovęs kamuolį į krepšį – 76:79. Maža to, Justas Furmanavičius sumetė baudas, o Ivanas Gavrilovičius pataikė iš toli (81:79), išvedę į priekį šeimininkus.

N.Wardas tempė į priekį savo ekipą ir toliau (85:80), šeimininkai visiškai dominavo mačo pabaigoje ir užtikrintai pasiekė pergalę.

Nicholasas Wardas „Betsafe-LKL“ prisistatė įspūdingai: 30 minučių, 31 taškas (12/19 dvit., 7/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 2 – perėmė, 3 – prarado, blokavo 2 metimus, gavo bloką, provokavo 8 pražangas, 2 kartus prasižengė ir rinko 31 naudingumo balą.