Dueto traukiamas „Neptūnas“ užtikrintai išplėšė lemiamą ketvirtfinalio mačą

AA

Klaipėdiečiai 95:76 susitvarkė su „Wolves“ ir ketvirtfinalio seriją sugrąžino į Vilnių. Ąžuolas Tubelis surinko 17 taškų ir 26 naudingumo balus, Ignas Sargiūnas pelnė 15 taškų, Eigirdas Žukauskas įmetė 20.

Klaipėdos „Neptūnas“ užtikrintai atsitiesė Lietuvos krepšinio lygos ketvirtfinalyje. Namuose žaidę Georgio Vovoro auklėtiniai 95:76 (30:23, 23:23, 26:10, 16:20) pranoko Vilniaus „Wolves Twinsbet“.

Seriją iki dviejų pergalių „Neptūnas“ išlygino 1-1. Lemiamas susitikimas Vilniuje bus žaidžiamas šeštadienį, gegužės 18-ąją.

Šios poros nugalėtojo pusfinalyje lauks Vilniaus „Rytas“, kuris ketvirtfinalyje 2-0 įveikė Jonavos „CBet“.

Tai buvo pirmoji klaipėdiečių pergalė prieš „Wolves“ šiame sezone. Prieš tai vilniečiai skaičiavo keturis laimėjimus iš tiek pat galimų.

„Neptūną“ į pergalę vedė jaunųjų Ąžuolo Tubelio ir Igno Sargiūno duetas.

Prieš susitikimą iš LKL generalinės direktorės Rasos Liuimienės reg. sezono MVP apdovanojimą atsiėmęs Tubelis per 29 minutes surinko 17 taškų (7/9 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 26 efektyvumo balus.

Sargiūnas per 24 minutes pridėjo 15 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 0/1 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 21 naudingumo balą.

„Neptūnas“ pamatus pergalei pasiklojo trečiajame ketvirtyje, kurį laimėjo dominuojančiai (26:10). Po Timo Lambrechto tritaškio, Sargiūno ir Thommy Rutherfordo dvitaškių šeimininkai į ketvirtąįį kėlinuką žengė būdami priekyje 79:56.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Rutherfordo ir Sargiūno metimai uostamiesčio klubą tolino ir 28 taškais (86:58), tad nuo to momento rungtynėse klausimo dėl nugalėtojo nebebuvo.

Rungtynių pradžioje „Neptūnas“ neteko pagrindinio įžaidėjo Žygimanto Janavičiaus, kuris dėl peties traumos aikštėje nebepasirodė.