Braziliškojo Jiu- Jitsu sportininkai iš Klaipėdos pademonstravo meistriškumą „LBJJA Kaunas Open – 2022“ turnyre

AA

Gruodžio 4d. vyko  „Lietuvos Braziliškojo Jiu-Jitsu asociacijos Kauno etapas „KAUNAS – JIU-JITSU SOSTINĖ“ čempionatas. Jame ypač aktyviai dalyvavo Braziliškojo Jiu- Jitsu mylėtojai iš Klaipėdos „Mascarenhas Team Klaipeda“ ir namo parsivežė iš viso 9 medalius (3 aukso, 4 sidabro, 2 bronzos) ir vieną taurę.

Čempionate, kaip ir reikėjo tikėtis,  komandos senbuviai, pasirodė puikiai, pademonstravo įspūdingas kovas ir jau sunku suskaičiuoti, kiek kartų jiems buvo užkabinti garbingai iškovoti medaliai.

TADD ILGAS -82,3KG (mėlynas diržas), kovojęs suaugusių kategorijoje, iškovojo auksą.

VAKARIS MEČIONIS -70 KG (baltas diržas) pelnė taip pat aukso medalį. Tai jau trečias medalis šio jauno , veržlaus sportininko sąskaitoje vos per 7 treniruočių mėnesius.

MINDAUGAS BARTKUS -94,3 KG (mėlynas diržas) pasidabino sidabru.

EDVINAS GALDIKAS kartu su MINDAUGU BARTKUMI laimėjo absoliučios kovos mėlynų diržų grupėje ir pasidalino aukso bei sidabro medaliais, taip pat iškovojo komandai taurę.

Šįkart jėgas išbandė ir komandos naujokai.

Įspūdingai debiutavo RAIMONDAS KAUBRYS -94,3KG (baltas diržas), besitreniruojantis vos pusmetį, reguliarių treniruočių ir užsispyrimo dėka, iškovojo antrąją vietą ir sidabro medalis suspindo ant jo kaklo.

TOMAS MAČIULSKIS -76KG (mėlynas diržas) parsivežė sidabrą.

VARVARAI MAKAROVAI -64 KG (baltas diržas), kovingajai komandos merginai, pirmasis pasirodymas taip pat buvo sėkmingas, ji džiaugėsi gražiu bronzos medaliu.  DOVYDAS JARUŠEVIČIUS -88,3KG (baltas diržas) taipogi pelnė bronzą.

Kalbant apie tarptautinius turnyrus, komanda, atsiradus galimybėms, visada stengiasi juose dalyvauti. Lapkričio 12 – 19 d. Abu Dabyje vykusiame Pasaulio Jiu-Jitsu čempionate Tadd Ilgas savo svorio kategorijoje užėmė  5 vietą, o Raimonda Adomaitienė – 4 vietą.

Patirtis ir įspūdžiai buvo didžiuliai, o dabar keletas narių, priešakyje su treneriu IRAN MSCARENHAS, ruošiasi Europos Jiu-Jitsu čmpionatui ateinančiais 2023m. sausio mėn. Paryžiuje.