Grįžti
#Sportas

BC „Neptūno“ klubas ir jo kapitonas M. Mažeika Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centrui padovanojo krepšinio lanką

BC „Neptūno“ klubas ir jo kapitonas M. Mažeika Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centrui padovanojo krepšinio lanką
Data
2020-09-10
Autorius
BC Neptūnas

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro jaunimas mėgsta krepšinį ir nuolat renkasi jaunimo centro aikštelėje jį žaistį, tačiau prieš mėnesį krepšinio lankas sulūžo. Krepšinio sirgalio Dariaus Sadeckio iniciatyva buvo kreiptasi į BC "Neptūnas" prašant pagalbos suteikti naują lanką.

„Jaunimas, kuris renkasi čia žaisti prieš gerą mėnesį sulaužė lanką. Kreipiausi į Martyną su pagalbos prašymu dėl naujo krepšinio lanko šioje aikštelėje. Džiaugiuosi, kad Martynas ir „Neptūno“ klubas sutiko nupirkti jį ir sudalyvauti jo pakabinime“,- iniciatyvos autorius Darius Sadeckas.

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centre, krepšinio aikštelėje „Neptūno“ kapitonas Martynas Mažeika, vedamas gražios iniciatyvos, kartu su krepšinio sirgaliumi Dariumi Sadecku pakabino naują krepšinio lanką, kad jaunimas galėtų toliau žaisti ir tobulinti savo žaidimo įgūdžius miesto širdyje esančioje aikštelėje.

 

„Džiaugiuosi, kad atsiranda žmonių, kurie rūpinasi krepšinio žaidimu ne tik salėse, bet ir lauko erdvėse, kuriose gali sportuoti vaikai. Ypač vietos, kurios yra Klaipėdos miesto širdyje, turi būti sutvarkytos. Mes su „Neptūno“ klubu esame visomis keturiomis pasiruošę padėti tiems, kurie nori sportuoti“,- iniciatyva žavisi Martynas Mažeika

 

Error
500

Whoops, something went wrong on our servers.