Auksinis berniukas iš Pamario - daugiausia medalių oficialiose varžybose iškovojęs 6-metis sportininkas

Auksinis berniukas iš Pamario - daugiausia medalių oficialiose varžybose iškovojęs 6-metis sportininkas
AA

Šilutėje gyvenantis Eljotas Zaremba – daugiausia medalių oficialiose varžybose iškovojęs 6-metis sportininkas, praneša Rekordų akademija.

eljotas zeramba

Mažojo sportininko sąskaitoje – 61 aukso, 14 sidabro ir 7 bronzos medaliai! Didžioji dalis medalių iškovota Jiu-Jitsu varžybose, vykusiose ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose ES šalyse, taip pat JAV, Šveicarijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Tarp trofėjų – ir 15 taurių bei NAGA čempiono diržas iškovotas JAV vykusiame čempionate.

Medalius Eljotas pelnė ir kitose sporto šakose – motokrosas, keturračiai, bėgimas, dviračiai. Tarp aktyvių pomėgių – ir futbolas, plaukimas bei draugiškos imtynės su savo vokiečių aviganių šuniuku Pupa.

Pasiteiravus, ar įtemptoje darbotvarkėje jaunajam sportininkui lieka laiko ir darželiui, jo tėtis Aurimas patikino, kad stengiasi viską suderinti: berniukas lanko Šilutės lopšelis - darželis „Ąžuoliukas", o jo mėgstamiausios pamokėlės yra anglų ir matematika. Laisvalaikiu Eljotas mėgsta statyti namus iš Lego kaladėlių. Beje, jo statomi namai yra labai panašūs į Dubajaus pastatus. Galbūt todėl, kad pačios mėgstamiausios ir laukiamiausios jo varžybos – tos, kurios vyksta Jungtiniuose Arabų Emyratuose.