Šilutėje iškilmingai atidaryti Laisvalaikio ir sporto namai

Šilutėje iškilmingai atidaryti Laisvalaikio ir sporto namai
AA

Šilutėje įvyko iškilminga Laisvalaikio ir sporto namų atidarymo ceremonija.

Grojant Šilutės meno mokyklos orkestrui „Pamarys“ (vad. Gražvydas Raila) bei pasirodant „Pamarietė“ šokėjoms (vad. Judrė Railienė), meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Sigitas Šeputis, Administracijos direktoriaus pavaduotoja, laikinai einanti Administracijos direktoriaus pareigas, Daiva Žebelienė, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, generalinės statybos darbų rangovės UAB „Neostata“ vadovas Albinas Andrijauskas,  statybos darbų subrangovės UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas, Šilutės laisvalaikio ir sporto namų direktorius Aivaras Lileikis perkirpo Laisvalaikio ir sporto namų atidarymo juostą.

šilutės sporto namai

šilutės sporto namai

„Buvo daug diskusijų, sprendėme labai daug problemų. Bet tikslas buvo vienas – kad Šilutės krašto bendruomenė turėtų gražų sporto kompleksą. Iš aplinkinių savivaldybių išsiskiriame tuo, kad Laisvalaikio ir sporto namuose yra ne tik baseinas, SPA zona, bet ir sporto treniruočių salės. Čia persikels visų sporto šakų treniruotės. Tuo labai džiaugiuosi. Sutapimas, kad būtent šiandien įvyko paskutinis 9-ojo šaukimo Savivaldybės tarybos posėdis. O šio pastato atidarymas – tai mūsų ketverių darbo metų rezultatų įrodymas. Džiaugiuosi, kad po ne vienerius metus trukusių kalbų ir diskusijų mūsų kadencijai pavyko pasiekti, kad Šilutės krašto bendruomenei ir čia atvykstantiems svečiams, mūsų kraštą garsinantiems sportininkams atsivertų šio komplekso durys“, – atidarymo renginio metu kalbėjo meras Vytautas Laurinaitis.

šilutės sporto namai

Naująjį pastatą pašventino Šilutės Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Remigijus Saunorius bei evangelikų liuteronų kunigas Remigijus Šemeklis.

šilutės sporto namai

šilutės sporto namai

šilutės sporto namai

Statybos darbų subrangovės UAB „Žibai“ direktorius S. Kazlauskas Laisvalaikio ir sporto namų direktoriui A. Lileikiui įteikė simbolinį pastato raktą, taip pat sveikino kaimyninių baseinų iš Tauragės ir Šilalės atstovai, Seimo nario Zigmanto Balčyčio padėjėjas Arūnas Pupšys, generalinės statybos darbų rangovės UAB „Neostata“ vadovas A. Andrijauskas, VSAT Pagėgių rinktinės vadas Rimantas Timinskis, Tauragės AVPK viršininkas Raimondas Vaitkevičius, Šilutės miesto mokyklų vadovai ir kiti.

Susirinkusieji pakviesti apžiūrėti Laisvalaikio ir sporto namų patalpas, vandens pramogų ir SPA zonas, taip pat sporto sales, kuriose jau greitai Šilutės kraštą garsinantys sportininkai bei miesto gyventojai galės sportuoti. Apžiūrėjusiųjų naująsias erdves laukė staigmena – plaukimo baseine parodomąją programą atliko plaukimo centro „Delfinas“ dailiojo plaukimo atstovės.