Šį savaitgalį Palangoje poilsiautojus prižiūrės sustiprintos policijos pajėgos

Šį savaitgalį Palangoje poilsiautojus prižiūrės sustiprintos policijos pajėgos
AA

Vyriausybei panaikinus judėjimo tarp savivaldybių ribojimus Palangos kurortas šį savaitgalį tikisi didžiulio poilsiautojų antplūdžio. Į tai sureagavo ir Lietuvos policija. Šiandien vykusios spaudos konferencijos metu, policijos generalinis komisaras Renatas Požėla papasakojo apie paruoštą viešosios tvarkos palaikymo planą.

„Išgirdome Palangos mero nuogąstavimus, kad šis savaitgalis Palangai gali būti sudėtingesnis nei įprastai, todėl nusprendėme teikti galbūt kiek neįprastas paslaugas šiam laikotarpiui, kad užtikrintume reikalavimų vykdymą, viešosios tvarkos priežiūrą“, –  sakė R. Požėla.

Palangoje savaitgalį poilsiautojus prižiūrės ne tik miesto policijos pareigūnai, bet ir atvykę policininkai iš aplinkinių rajonų, bei centrinės kelių policijos tarnybos ekipažai.

„Šį savaitgalį kasdien dirbs iki 12 policijos ekipažų, taip pat matysime ir pėsčius policijos patrulius“, – pasakojo policijos generalinis komisaras.

 

Žmonių informavimui viešose erdvėse policija žada pasitelkti garsiakalbius, taip pat stebės prekybos centruose esamus žmonių srautus, jų valdymą, pasitelks ir motociklus eismo kontrolei vykdyti.

Perspėjo ir ketinančius linksmintis - į pranešimus apie vykstančius vakarėlius policija yra pasiruošusi reaguoti greitai ir pasirūpinti, kad tie vakarėliai būtų nutraukti.

 

Reklama Ikona, uždaryti