Palangoje atidarys unikalią nuolatinę ekspoziciją

Palangoje atidarys unikalią nuolatinę ekspoziciją
AA
2019 m. gruodžio 21 d. 13 val. palangiškiai ir miesto svečiai turės unikalią galimybę pirmą kartą atverti duris į muziejų su jau nuolatine ekspozicija.
Palangos kurorto muziejus ir Pavilostos savivaldybė (Latvija) vykdo tarptautinį projektą „Palanga. Pavilosta: Jūros įkvėpta istorija“. Šio projekto dėka mūsų miesto muziejuje sukurta ir įrengta šiuolaikiška  ekspozicija, pasakojanti Palangos istoriją, atskleidžianti skirtingų jos istorijos, ekonomikos, kultūros periodų savitumą, kurorto raidą, supažindinanti su žymiais žmonėmis, kūrusiais ir gyvenusiais Palangoje. Muziejaus lankytojų laukia legendomis apipintas veidrodžių kambarys, įspūdingi vėjo vargonų garsai ir nepakartojama kelionė laiku. Lankytojai galės pamatyti kurorto muziejuje ir kituose Lietuvos muziejuose bei privačiose kolekcijose saugomus eksponatus.
Projektas vykdomas pagal Interreg Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą ir yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo bei Palangos miesto savivaldybės lėšomis.
Ekspozicijos kūrėjai ir rengėjai: Palangos kurorto muziejus, UAB „MartPro“, UAB „Gluk Media“.
Ikona, uždaryti