Neringoje – nauji požeminiai konteineriai

Neringoje – nauji požeminiai konteineriai
AA

Vasaros sezoną Neringos kurortai pradeda su atnaujinta atliekų tvarkymo infrastruktūra. Neringoje pradėtos naudoti požeminės atliekų surinkimo aikštelės.

“Ne paslaptis, kad prasidėjus šiltajam sezonui ir padaugėjus poilsiautojų pas mus atliekų kiekis išauga dešimteriopai, lyginant su žiemos periodu. Naujieji požeminiai konteineriai yra gražūs, keleriopai talpesni. Prie tokių malonu ateiti ir rūšiuoti. Išties puikus akcentas vasaros sezono pradžiai – labai lauktas pokytis, naujas žingsnis į atliekų tvarkymo ir rūšiavimo kultūrą”, – džiaugėsi Darius Jasaitis, Neringos meras.

Kurorto savivaldybė informuoja, kad iki šiol naudoti didieji mišrių atliekų komunaliniai konteineriai bei rūšiuojamoms atliekoms skirti varpeliai palaipsniui bus nukeliami. Dalis jų liks tik pajūrio zonoje, kadangi ten nėra įrengtų požeminių konteinerių. Taip pat keletas tokių konteinerių bus palikti ir gyvenviečių teritorijose, kurios yra pakankamai toli nuo požeminių konteinerių aikštelių. Nidoje dėl Taikos g. rekonstrukcijos laikinai nėra galimybės atidaryti naujų konteinerių aikštelių šalia Taikos g. 9A, 10, 36, 32A namų ir Kopų g., nes ten neįmanoma privažiuoti aptarnaujančioms mašinoms. Išvardintų gatvių gyventojai laikinai, kol baigsis rekonstrukcijos darbai, galės naudotis antžeminiais konteineriais.

Aikštelės įrengtos vykdant regioninį, ES lėšomis remiamą, projektą „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Klaipėdos miesto, Skuodo ir Kretingos rajonų bei Neringos savivaldybėse“. Projekto vykdytojas yra KRATC, Neringoje įrengęs 30 požeminių konteinerių aikštelių.

Reklama Ikona, uždaryti