Naujausias Gargždų bendruomenės projektas jau džiugina akį

Naujausias Gargždų bendruomenės projektas jau džiugina akį
AA
Prieš pat ateinant žiemai Gargždų miesto bendruomenė kartu su Gyva Grafika suspėjo įgyvendinti projektą "Žaidžiantys".
Nuo šiol šis džiuginantis rezultatas pažindins kiekvieną praeivį su gatvės menu.
Gyva Grafika piešimo komanda ( Tadas Šimkus, Marius Skrupskis, Edvinas Laucius) ir gyvybės medžio grafikos autorė (Dalia Stalauskienė) pasidalino tikrosiomis piešinių reikšmėmis, nors tikina, kad gatvės menui instrukcijų nereikia, kiekvienas praeivis vistiek supras kiek savaip ir interpretuos piešinį, ras jame vis naujų prasmių:
Berniukas prisėdo ant Klaipėdos g. 6 pažymėto namo. Supanti aplinka padiktavo spalvas, o kartu su bendruomene gimė ir idėjos. Iš esmės tai pozityvo akcentas mieste. Vaikas - tai augimo simbolis; retro apranga sumaišyta su šiuolaikine - atspindi įvairią supančią architektūrą, istorijos tėkmę; paukštis - Tulžys, pripažintas gražiausiu Lietuvos paukščiu ir gyvenantis Gargždų kaimynystėje. Panašu, jog berniukui įdomiau stebėti šį paukštį gyvai nei telefono ekrane!
Kitoje gatvės pusėje išvysite atsikartojantį Tulžio siluetą lietuvių liaudies motyvų grafikos fone. Tai gyvybės medžio karpinio motyvai, kuriuos sukūrė dailininkė Dalia Stalauskienė. Palikome seno fasado fragmentus ir tarsi pratrynėme jį atverdami ten slypintį grožį.
Foto: Sandra Mažeikė

 
 
 
Ikona, uždaryti