Kretingos rajono savivaldybė skaidrina savo viešųjų pirkimų sistemą

Kretingos rajono savivaldybė skaidrina savo viešųjų pirkimų sistemą
AA

Kretingos rajono savivaldybės administracijoje įdiegta nauja  viešųjų pirkimų informacinė sistema VIPIS, skirta viešiesiems pirkimams planuoti, vykdyti ir kontroliuoti. Šią savaitę sistema yra testuojama, o veikti turėtų pradėti šį mėnesį.

„Administracijos darbuotojų iniciatyva įsigyta ir įdiegta nauja elektroninė viešųjų pirkimų informacinė sistema  leis efektyviau kontroliuoti savivaldybės administracijos ir seniūnijų specialistų vykdomų pirkimų procesus bei užtikrinti tinkamą sutartinių įsipareigojimų vykdymą, o kartu – ir didesnį viešųjų pirkimų skaidrumą“, - sako Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.

Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjos Sandros Šimkutės teigimu, naudojant VIPIS sistemą, greitesniu bei patogesniu turėtų tapti ir pats viešųjų pirkimų Savivaldybėje planavimo procesas.

„Sistema taip pat padės užtikrinti, kad sutartys neviršytų planuojamos pirkimo vertės, užsakymai nebūtų vykdomi pasibaigus sutarties galiojimui. Supaprastės ir pirkimo procedūrų stebėsena – sistema generuos ataskaitas, patogiomis priemonėmis bus pasiekiama agreguota informacija apie pirkimų vertes, trukmes bei kita“, - pažymėjo S. Šimkutė.

 

Viešųjų pirkimų informacinė sistema VIPIS šiuo metu jau įdiegta Kauno miesto, Klaipėdos rajono, Tauragės rajono ir kt. šalies savivaldybėse.

Ikona, uždaryti