Kretingoje "Neste" statys "Hesburger" užkandinę ir automatinę degalinę

Kretingoje "Neste" statys "Hesburger" užkandinę ir automatinę degalinę
AA

"Neste Lietuva" dviejuose gretimai esančiuose žemės sklypuose Kretingoje statys naują automatinę degalinę ir greito maisto užkandinę. Klientams maistą teiks Lietuvoje gerai žinomas restoranų tinklas "Hesburger".

Kretingiškiai laukia "Hesburger" užkandinės

Paskelbus žinią apie "Hesburger" užkandinės statybas kretingiškiai neslėpė džiaugsmo. Dauguma komentuodami soc. tinklų grupėje teigė, kad jau seniai laukė, kada jų mieste atsiras greito maisto restoranas ir nebereiks važiuoti į už miesto esantį "Hesburger".

Sklypas, kuriame numatoma maitinimo paskirties pastato statyba yra Kretingos miesto šiaurės vakarinėje dalyje, adresu Putinų g. 1, apie 1 km nuo jo istorinio centro, prie Šventosios g. ir kelio A11 (Šiauliai - Palanga) sankryžos.

UAB „2L architektai“ kurtas pastatas bus vieno aukšto,  5,2 m. aukščio.

Numatomi du skirtingi įvažiavimai į sklypą: Rytuose, nuo planuojamos degalinės sklypo ir pietuose, nuo kelio A11. 

Gretimame sklype, atskiru projektu, numatoma projektuoti degalinės kompleksą.

 

Kretingoje išdygs nauja automatinė degalinė

Adresu Šventosios g. 29a planuojama statyti "Neste" degalinė. 

Degalinės projektą projektavo T. Masiulio firma “ARCHISFERA”. 

0,1959 ha. žemės sklypas yra Kretingos mieste, šalia Šiaulių plento (magistralinio kelio A11 136,1 km Šiauliai - Palanga) ir Šventosios gatvės (kelias nr. 218 Kretinga - Skuodas) sankryžos.

"UAB „Neste Lietuva“ sklype projektuojama tipinė automatinė „Neste“ skysto kuro degalinė. Degalinėje bus prekiaujama benzinu 95E ir dviejų rūšių dyzelinu. Degalinės darbo režimas: visą parą (24 val.)", - rašoma projektiniuose siūlymuose.

Kuras į automobilius bus pilamas iš vienos firmos ”Gilbarco” kolonėlės.