Grįžti

#KLAIPĖDOS KRAŠTAS

Jau tradicija tapęs, kasmetinis, nemokamas ėjimo renginys atkeliauja į Šilutę

Jau tradicija tapęs, kasmetinis, nemokamas ėjimo renginys atkeliauja į Šilutę
Data
2020-06-27
Autorius
Monika Montvilė

Jau tradicija tapęs, kasmetinis, nemokamas ėjimo renginys - IKI ėjimo varžybos - vasarą atkeliauja į Šilutę! Su visa šeima, augintiniais bei draugais eiti kviečia rug[jūčio 1 dieną.

RENGINIO PROGRAMA:

- STARTAS: nuo 10 iki 16 val.
Siekiant užtikrinti visų dalyvių ir miestiečių saugumą, renginio startą skelbsime atskiromis grupėmis. Apie starto laiką užsiregistravusius informuosime iš anksto.
Starto vieta: Hugo Šojaus dvaras (Lietuvininkų g. 4, Šilutė).

- APDOVANOJIMAI: nuo 15:30 val.

- RENGINIO PABAIGA: 17 val.

Varžybų tikslas - su visa šeima nueiti 15 000 žingsnių (10,5 km). Renginys yra nemokamas, o juo norime skatinti fizinį aktyvumą, pabrėžti judėjimo naudą. Juk ėjimas – pati natūraliausia ir viena naudingiausių fizinių veiklų, tad į šias varžybas raginame įtraukti visus šeimos narius ir netgi augintinius.

Varžybose pirmų vietų nėra, pakanka ramiai pasivaikščioti, o finišavusių lauks ne tik įvairios aktyvacijos bei galimybė žingsnius iškeisti į vertingus prizus, bet ir specialūs, aplinkai draugiški renginio trofėjai.

Jūsų lauks:
- Activus 5000 žingsnių aktyvios šeimos zona. Čia kiekvienas šeimos narys tikrai ras ką nuveikti. Aktyvios pramogos, įtraukiantys žaidimai ir smagūs užsiėmimai – puikiai praleistas laikas garantuotas!

- Gintarinės vaistinės 10 000 sveikatingumo zona. Čia jūsų lauks profesionalūs kineziterapeutai ir sveikatingumo ekspertai, kurie pasidalins naudingais patarimais ir atsakys į jums rūpimus klausimus. Pasikrovę energijos toliau galėsite žygiuoti finišo link!

- IKI žingsnių turgus, kuriame savo sukauptus žingsnius galėsite išleisti į gardžius, šviežius ir sveikatai palankius vaisius bei daržoves.

Oficialus renginio vanduo - Borjomi

NEMOKAMA REGISTRACIJA: www.ikiejimovarzybos.lt

*Jūsų saugumas - prioritetas, tad organizuodami renginį laikysis svarbiausių taisyklių ir rekomendacijų:

▪️ Renginio dalyviai privalės laikytis šalyje galiojančių saugumo reikalavimų.
▪️ Dalyviai startuos grupėmis.
▪️ Reikės išlaikyti saugų 2 metrų atstumą tarp šeimų.
▪️ Dalyviai pasiskirstys 10,5 km ilgio maršrute.
▪️ Varžybų starto ir finišo bei kitose zonose bus užtikrintos sąlygos saugumui išlaikyti – lauks lengvai pasiekiamos dezinfekcinio skysčio ir kt. apsaugos priemonių atsargos.
▪️ Renginys vyks tik atviroje lauko erdvėje.

Birželio 25 d. Šilutės rajono savivaldybėje lankėsi pirmųjų masinių ėjimo varžybų Lietuvoje #walk15 organizatorė Vlada Musvydaitė bei visa organizacinė komanda. Susitikimo metu buvo aptrati svarbiausi renginio klausimai, diskutuota apie maršrutus, vietos verslininkų įtraukimą bei kt. V. Musvydaitė pasidžiaugė galimybe tokio masto varžybas pirmą kartą surengti Šilutėje.