Baigiamas projektuoti Veiviržėnų kultūros centras: pristatomas projektas

Baigiamas projektuoti Veiviržėnų kultūros centras: pristatomas projektas
AA

Netrukus atgis dar vienas Klaipėdos rajono kultūros židinys – jau baigiamas rengti Veiviržėnų kultūros centro rekonstravimo projektas. Visuomenė kviečiama susipažinti su projektiniais pasiūlymais. veiviržėnų kultūros centras

„Veiviržėnai jau ne kartą visus nustebino kultūros ir meno idėjomis. O pats Veiviržėnų kultūros centras, deja, seniai nebeatitinka nei energijos efektyvumo, nei statybos techninių standartų. Patalpos ir scena taip pat nepritaikyti koncertams ir kitiems didesniems renginiams. Taigi buvo būtina centrą tvarkyti iš pagrindų, ką ir planuojama padaryti – bus įrengta du kartus didesnė scena, perplanuotos vidaus erdvės, didės ir pati žiūrovų salė“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Planuojama, kad po rekonstrukcijos iki 30–40 procentų turėtų sumažėti centro eksploatavimo sąnaudos, atsiras klimato valdymo galimybė.

„Po rekonstrukcijos atsiras ir patalpos priimti svečiams bei atlikėjams, erdvus holas, administracinės patalpos. Gerės renginių organizavimo galimybės, planuojamos priemonės, padėsiančios spręsti scenos apšvietimo ir kitus techninius klausimus. Be to, bus tvarkoma ir centrinė miestelio aikštė, tad pokytis bus akivaizdus“, – teigia Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Planuojama, kad sutvarkytas Veiviržėnų kultūros centras duris turėtų atverti iki 2025 m. pabaigos.

Reklama Ikona, uždaryti