I. Šimonytė neatmeta galimybės atsistatydinti visai vyriausybei

I. Šimonytė neatmeta galimybės atsistatydinti visai vyriausybei
AA

Šį vakarą, LRT televizijos laidos „Svarbi valanda" metu, premjerė Ingrida Šimonytė davė interviu dėl tebesitęsiančio „Belaruskalij“ trąšų tranzito per Lietuvą.

Premjerė teigė, kad dėl šios susiklosčiusios situacijos neatmeta galimybės, kad pasitrauks visa Vyriausybė.

„Neatmetu šitos galimybės, tą galiu labai tiesiai pasakyti. <...> Manau, kad atsitikti gali tik mano pačios šitos situacijos vertinimas vienoks ar kitoks, nes kai Vyriausybė buvo formuojama, man atrodo, kai kas šaipėsi iš tų keliamų aukštų reikalavimų sau. Bet dabar tokia, atrodo, paradoksali situacija – viena vertus, kai atrodo, kad žmonės yra pasirengę prisiimti atsakomybę, yra tokių, kurie sukioja pirštą prie smilkinio ir sako „ką jūs čia dabar darote“. Labai sunku tą politinę atsakomybę prisiimti, kada ją, atrodo, priėmus dar daugiau gauni kritikos, negu kad jos nebūtum pasirengęs priimti“, – sako premjerė.

 

Sprendimą dėl ministrų atsistatydinimo I. Šimonytė teigia priimsianti antradienį vakare.

Pareiškimus atsistatydinti premjerei pateikė užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis bei susisiekimo ministras Marius Skuodis, kilus skandalui dėl to, kad net gruodžio 8 d. įsigaliojus amerikiečių sankcijoms „Belaruskalij“, per Lietuvą toliau vyksta šios įmonės gaminamų trąšų tranzitas.

Ikona, uždaryti