Programėlė Plius.TV – vieni pliusai televizijos žiūrovams

Programėlė Plius.TV – vieni pliusai televizijos žiūrovams
AA

Vis sparčiau besivystančios technologijos suteikia vis daugiau laisvės. Norint per televiziją pažiūrėti naujienas, sporto varžybas ar įtraukiantį filmą, jau nebereikia sekti televizijos programos ir planuoti laiko – net ir televizorius nebėra būtinas: televizija gali būti su žiūrovais bet kuriuo metu bet kurioje vietoje.

Išbandyti – nemokamai
Išmaniosios televizijos, interneto ir telekomunikacijos paslaugų bendrovė „Splius“ visiems, net ir tiems, kurie iki šiol nesinaudojo bendrovės paslaugomis, siūlo išbandyti programėlę Plius.TV, kuria vos keliais televizoriaus pultelio ar kompiuterio mygtukų paspaudimais pasieksite visą norimą televizijos kanalų turinį – ir registracijai tereikia telefono numerio.

Išmaniuosiuose televizoriuose yra vadinamoji programėlių parduotuvė – ten reiktų ieškoti programėlės Plius.TV. O turintiesiems televizorius „Samsung“ dar paprasčiau – ten Plius.TV jau yra tarp siūlomų programėlių.

„Turint išmanųjį televizorių, galima programėlę Plius.TV parsisiųsti ir išbandyti savaitę nemokamai, – sako bendrovės rinkodaros direktorė Inga Karickienė. – Tuo metu rodomas itin platus kanalų spektras – daugiau nei 60. Programėlė leidžia atsukti, sustabdyti įrašą, yra archyvo funkcija. Televizoriui nereikia jokio priedėlio. O vėliau, net ir po nemokamo išbandymo laikotarpio neužsisakius televizijos paketo, televizoriuje ir lieka du kanalai: LRT ir LRT+, abu kanalai rodomi HD raiška, jais galėsite patogiai ir nemokamai mėgautis neribotą laiką.“

 

Televizija – kur reikia ir kada reikia

Išbandydami programėlę, klientai galės žiūrėti ne tik visus pagrindinius lietuviškus kanalus. Kanalų pasiūla pradžiugins ir sporto gerbėjus, ir gamtos mylėtojus, ir besidominčiuosius istorija, ir vaikučius, ir tuos, kurie tiesiog nori ramiai praleisti vakarą žiūrėdami filmą ar pramoginį šou.

Prieš baigiantis nemokamam laikotarpiui, su klientu susisieks vadybininkas ir aptars, ar programėlė patiko, ar ne, o jei patiko – galbūt norėtų naudotis kuriuo nors iš siūlomų televizijos paketų, kurie skiriasi dydžiu: vienuose siūloma daugiau televizijos kanalų, kituose – mažiau.

Greitai bendrovė „Splius“ pasiūlys naujovę – už programėlę bus galima mokėti iš anksto, t. y. mėnesiui, trims arba dvylikai. „Ir daugiau nieko nereiks daryti: pasirenki laikotarpį, paketą ir viskas. Viskas vyksta, greitai, paprastai ir patogiai“, – privalumus vardija rinkodaros direktorė.

O tų privalumų yra ir daugiau: programėlė Plius.TV veikia visoje Lietuvoje, ją išbandyti galima nemokamai, be jokios sutarties. Atvykote į sodybą ir norite pažiūrėti krepšinio rungtynes? Esate studentas, neturite televizoriaus, bet nenorite praleisti „Eurovizijos“ atrankų? Plius.TV išties jums pagalbos mygtuką. „Mūsų tikslas – kad klientas kuo patogiau naudotųsi programėle, kuo paprasčiau ją valdytų“, – sako I. Karickienė.

plius tv


Užsakomasis turinys