NT ekspertas: butai Mažajame kaimelyje vieni perspektyviausių Klaipėdoje

NT ekspertas: butai Mažajame kaimelyje vieni perspektyviausių Klaipėdoje
AA

Ekspertų ir ekonomistų teigimu, Klaipėdoje nekilnojamasis turtas kaip niekuomet populiarus – 2020 m. gruodžio mėnesio butų pirkimai, lyginant su 2019 m. gruodžiu, buvo didesni net 3,6 karto, o lyginant sausio mėnesius – 2,5 karto. Nekilnojamo turto populiarumas mieste ir toliau nemažėja, tačiau neretai pirkėjams iškyla klausimas – kurį butą pasirinkti?

Vertę įgauna vieta

Didėjanti paklausa naujos statybos butams rodo, kad uostamiestyje vis svarbesniu faktoriumi tampa aukšta kokybė ir būsto lokacija. „Ober-Haus“ nekilnojamojo turto ekspertas Rimantas Martišauskas teigia, kad dažnas pirkėjas rinkdamasis būstą koncentruojasi į tris esminius aspektus: vietą, buto išplanavimą ir sutvarkytą aplinką. „Kuo būstas funkcionalesnis, be nereikalingų didelių koridorių, prastai suplanuotų erdvių, tuo jis pirkėjui patrauklesnis“, – teigia ekspertas. „Taip pat pirkėjams labai svarbi išvystyta infrastruktūra ir įrengtas gerbūvis – žaidimų aikštelės, žolynai, aptverta saugi teritorija ir apšvietimas.“

Tačiau vienu svarbiausių aspektų renkantis būstą NT ekspertas įvardija vietą. Pasak R. Martišausko, klientui ypač svarbus patogus susisiekimas: „Pirkėjui yra labai svarbu gyventi saugioje aplinkoje su gerai išvystyta miesto infrastruktūra, arti esančiais darželiais, mokyklomis, prekybos centrais.“ Ekspertas teigia, kad vietovę derėtų vertinti atsižvelgiant ir į jos perspektyvas ateityje – kokia miesto dalis išliks paklausi.

Populiarumo sulaukia Mažasis kaimelis

Vertinant Klaipėdos miesto rajonų populiarumą, vis didesnio dėmesio sulaukia šiaurinė miesto dalis, ypač Mažojo kaimelio kvartalas. „Ober-Haus“ ekspertas R. Martišauskas teigia, kad populiarumą lemia patogumas, išvystyta infrastruktūra ir lengvai pasiekiamos paslaugos. „Šiame mikrorajone puikiai išvystytas susisiekimas viešuoju transportu, nutiesti dviračių takai, vedantys link jūros, šalia yra botanikos sodas, Danės upės pakrantė, įsikūrę didieji prekybos centrai: „Rimi“, „Iki“, „Norfa“, „Lidl“.

Pasak eksperto, ypač didelę reikšmę Mažojo kaimelio kvartalui turės čia statoma nauja 1-8 klasių mokykla, kuri jau dabar tituluojama moderniausia Lietuvoje: „Nauja švietimo įstaiga mieste turės apčiuopiamą reikšmę Klaipėdos gyventojams. Atrenkant jos statymo vietą buvo vertinami ne tik gyventojų poreikiai, bet ir transporto srautai, kiti aspektai, o tai dar labiau patvirtina teiginį, kad Mažojo kaimelio mikrorajonas yra tobula vieta gyvenimui ir poilsiui.“

R. Martišauskas teigia, jog šio rajono lokaciją nusižiūrėję ne tik progimnaziją statanti miesto savivaldybė, bet ir nekilnojamojo turto vystytojai. „Plėtotojai, vertindami Mažojo kaimelio privalumus, vysto labai perspektyvius projektus šiame mikrorajone: „Obelų namų“ projektą, Medelyno kvartalus ir kt.“ – teigia ekspertas.

Tarp perspektyviausių – „Obelų namai“

Vieni labiausiai unikalią miesto vietą išnaudojančių projektų – naujos statybos butai „Obelų namai“. Mažaaukštės statybos daugiabutis statomas kitoje naujos mokyklos gatvės pusėje, tad butų gyventojams užteks tik pereiti per kelią vedant atžalas į naują progimnaziją.

„Obelų namų“ gyventojai vos už 200 m galės pasiekti vaikų darželį, o 500 m atstumu – įvairius prekybos centrus, medicinos, švietimo įstaigas, restoranus ir net 3 Klaipėdos parkus. Unikali vieta prie Danės slėnio bei naujai statomos mokyklos, tikėtina, tik dar labiau padidins butų vertę bei gyventojų investicijų naudą.

Naujų butų projekto „Obelų namai“ statybos darbai jau pradėti, jų pabaiga numatoma 2022 m. I ketvirtis. Pirkėjai gali rinktis tarp 2 ir 3 kambarių butų su terasomis, lodžijomis ar balkonais. Gyventojų vaikai pretenduos į kitoje gatvės pusėje statoma progimnaziją. Projektas išnaudos ypatingą gamtos apsuptą vietą: iš 3 aukšto butų atsivers Danės slėnio panorama, bus įkurtos vaikų žaidimų ir laisvalaikio zonos. Pastatai priskiriami A+ energetinei klasei, butams numatytos individualios rekuperacinės-vėdinimo sistemos, didelis dėmesys skiriamas garso izoliacijai, kuri bus ne žemesnė nei B klasės.

Daugiau informacijos svetainėje www.obelunamai.lt , telefonu +37060377959 bei el. paštu pardavimai@obelunamai.lt .


REKLAMINIS STRAIPSNIS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ikona, uždaryti