Mirė muzikologė, laidų vedėja Zita Kelmickaitė

Mirė muzikologė, laidų vedėja Zita Kelmickaitė
AA

Eidama 72-uosius metus mirė muzikologė, LRT laidų vedėja, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė Zita Kelmickaitė.

 

Kaip praneša lrt.lt, ilgametė televizijos laidų vedėja kurį laiką buvo gydoma Santariškių klinikų Hepatologijos ir gastroenterologijos skyriuje po to, kai kovo 19 d., vesdama tiesioginę radijo laidą „Toks gyvenimas su Zita Kelmickaite“, pasijuto prastai ir buvo išgabenta greitosios pagalbos medikų. Atsidūrusi ligoninėje, ji pati dar bendravo su žurnalistais ir ramino, kad jaučiasi geriau.

 

Z. Kelmickaitė mirė šeštadienį, 8 val. ryte. Kaip teigiama, jos gyvybė užgeso ligoninėje.

Delfi primena, kad kovo 19-ąją į ligoninę išgabenta LRT laidų vedėja vis dar buvo gydymo įstaigoje. Žinomos moters giminaičiai teigė, kad sveikata po truputį gerėjo. „Ji vis dar gydoma ligoninėje. Mažais žingsneliais viskas juda geryn“, – kalbėjo Z. Kelmickaitės artimieji. Kiek anksčiau portalui lrt.lt Z. Kelmickaitės dukterėčia Felicija Kelmickaitė teigė, kad televizijos laidų vedėja jautėsi geriau, jai buvo atliekami reikalingi tyrimai. „Tačiau savijauta jau geresnė. Aplankiau ją ryte, taip pat ketinu užsukti ir po pietų. Jos telefonas tiesiog kaista nuo skambučių, tiesa, visiems atsakyti nespėja, tad perduoda linkėjimus ir žada pasveikti“, – minėtam portalui sakė F. Kelmickaitė.

delfi

Reklama Ikona, uždaryti