Kaip išsirinkti ir derinti naują stilingą žiedą?

Kaip išsirinkti ir derinti naują stilingą žiedą?
AA

Ar norite prie savo kolekcijos pridėti naują žiedą? Tada peržiūrėkite šį gidą ir sužinokite, kaip šį sezoną išsirinkti ir prie savo aprangos derinti stilingą papuošalą.

Klasikiniai ir elegantiški žiedai – ką rinktis?

Ar ieškote naujo žiedo, kuris atrodytų itin stilingai prie jūsų aprangos? Tada peržiūrėkite šį aksesuarų gidą ir sužinokite daugiau tiek apie pagrindines sezono tendencijas, tiek apie tai, kokius žiedus jau dabar galite rasti parduotuvėje Dekastore

Visų pirma, niekada nesuklysite, jeigu pasirinksite klasikinio ir elegantiško dizaino žiedus, kurie ir toliau išlaiko savo populiarumą mados pasaulyje. Pavyzdžiui, galite rinktis iš sidabro arba aukso spalvos žiedų su nedideliais skaidriais kristalais aplink žiedo pagrindą, nes tokie lengvai priderinami modeliai tiks net ir kasdienai. Daugybę tokių dizainų jau dabar galite rasti parduotuvės Dekastore prekės ženklo Swarovski kolekcijoje!

Ar norite įspūdingo, tačiau klasikinio modelio? Tada tam puikiai tiks paprastas žiedas su vienu didesniu patinkančios spalvos kristalu. Tokį papuošalą galėsite rinktis tiek laisvalaikiui, tiek svarbiai progai arba šventei, todėl šis universalus žiedo dizainas pravers kiekvienos moters kolekcijoje. Žinoma, toks nesenstantis dizainas atrodys gerai ne vienerius metus!

Kaip išsirinkti stilingus ir išskirtinius žiedus?

Jeigu ieškote tokio papuošalo, kuris padėtų išsiskirti iš minios ir pritrauktų jums ne vieną komplimentą, tada verta pagalvoti apie ryškesnius arba didesnius žiedus, kurie atrodys itin stilingai!

Taigi, ką verta rinktis? Visų pirma, šiuo metu papuošalų mados pasaulyje populiarumą išlaiko žiedai su dviejų skirtingų dydžių kristalais. Pavyzdžiui, galite pasirinkti žiedą su vienu nedideliu kvadrato formos kristalu ir su vienu didesniu stačiakampio formos kristalu. Toks papuošalo dizainas suteiks jūsų aprangai įdomumo, todėl tai tikrai patiks moterims, kurios nori sekti naujausias mados tendencijas.

Žinoma, šį sezoną taip pat rekomenduojami žiedai su keliais skirtingų atspalvių kristalais. Toks papuošalo dizainas atrodys itin gerai prie neutralių spalvų drabužių (pvz., baltų, juodų, pilkų ir kt.), todėl atnaujins net ir patį paprasčiausią įvaizdį.

 

Kaip stilingai derinti žiedus?

Jeigu norite įsigyti naują žiedą (arba žiedus), tada verta pagalvoti ir apie tai, kaip tai derinsite. 

Visų pirma, vienas iš puikių ir stilingų pasirinkimų – kelių skirtingų žiedų derinimas. Pavyzdžiui, galite pasirinkti du arba tris klasikinius ir paprastus žiedus, o prie jų priderinkite vieną ryškesnį arba tokį žiedą, kuris turi didesnius kristalus bei kitas detales. 

Žinoma, taip pat verta pagalvoti ir apie kelių skirtingų aksesuarų derinimą, jeigu norite atrodyti gerai be didelių pastangų. Pavyzdžiui, jeigu dažniausiai prie savo aprangos renkatės elegantiškus sidabrinius auskarus, tada verta prie jų derinti ir sidabro spalvos žiedą arba žiedus, nes tai sukurs puikų spalvų vaizdą. 

Daugybę stilingų žiedų jau dabar galite rasti papuošalų parduotuvėje Dekastore. Naujoje kolekcijoje galite rinktis iš įvairių visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Swarovski pasiūlymų, todėl nieko nelaukite ir nuspręskite, kuris žiedo dizainas bus tinkamiausias būtent jums!