„Tūkstantmečio vaikų akademija“ skelbia rudens sesijos datas: klaipėdiečiams dovanos picas

„Tūkstantmečio vaikų akademija“ skelbia rudens sesijos datas: klaipėdiečiams dovanos picas
AA

Po neįtikėtinai sėkmingo starto „Tūkstantmečio vaikų akademija“ grįžta su fantastiškomis naujienomis.

Rudens sesijoje vyksiančias Tiksliųjų ir gamtos arba Humanitarinių ir socialinių mokslų konferencijas namuose stebėsiančios klaipėdiečių šeimos dovanų gaus picą. 

„Net gražiausiose svajonėse nesitikėjome tokio fantastiško palaikymo – daugiau nei 98% rudens sesijoje dalyvavusių vyresnio amžiaus moksleivių atskleidė, kad savo laisvą laiką skirti mokslams akademijoje jie norėtų ir vėl. Sulaukėme daugybės prašymų paskaitas padaryti prieinamas ir toliau nuo didžiųjų miestų gyvenantiems paaugliams, taip pat – smalsiems suaugusiesiems, todėl šį kartą akademiją bus galima stebėti ir gyvai internetu. Tai padės „Tūkstantmečio vaikų akademijos“ studentams tapti didžiausia motyvuotų moksleivių bendruomene šalyje“, – sakė „Tūkstantmečio vaikų akademijos“ prodiuseris Laurynas Šeškus.

Jau lapkričio 26–28 dienomis ir gruodžio 10–12 dienomis moksleiviai iš visos Lietuvos bus kviečiami į Humanitarinių ir socialinių mokslų bei Tiksliųjų ir gamtos mokslų konferencijas.

tūktstantmečio akademija klaipeda

Renginys prasidės penktadienio popietė, vyks visą šeštadienį, o sekmadienį perpiet akademijos studentai savo rankose jau laikys diplomus.

Humanitarinių ir socialinių mokslų bei Tiksliųjų ir gamtos mokslų konferencijas

Konferencijose savo žiniomis su studentais dalysis prof. Alfredas Bumblauskas, dr. Osvaldas Rukšėnas, doc. Jonas Dagys, Oksfordo studentė Gabrielė Makarevičiūtė ir daugybė kitų lektorių. 

„Beprotiškai džiaugiamės, kad bendruomene tampa ne tik studentai, bet ir lektoriai. Rudens sesijoje paskaitas skaitys didžiausių moksleivių simpatijų po paskaitų vasarą sulaukę politologas Linas Kojala, mokytojas Ričardas Jankauskas, NASA tyrimų centre stažuotę atlikęs Aivaras Vilutis, mikrobiologas Donatas Staniulis“, – teigė L. Šeškus. 

tūkstantmečio vaikų konferencija

Tiksliųjų ir gamtos mokslų konferencija internetu vyks lapkričio 26–28 dienomis.

Humanitarinių ir socialinių mokslų konferencija internetu vyks gruodžio 10–12 dienomis.

„Tūkstantmečio vaikų akademija“ – tai tris dienas vyksiančios Humanitarinių ir socialinių bei Tiksliųjų ir gamtos mokslų konferencijos.

Klaipėdiečiai kviečiami perkant bilietą įrašyti kodą „KLAIPEDIETIS“ – su juo pirkusiems studentams bus dovanojama pica į namus. 

Nuo penktadienio popietės iki sekmadienio pietų vyksiančios konferencijos metu moksleiviams paskaitas skaitys universitetų profesoriai ir lektoriai, kiečiausi savo sričių profesionalai, mokslo ir kultūros žvaigždės. Daugiau informacijos ir bilietai: www.TukstantmecioVaikuAkademija.lt


tūkstantmečio vaikų akademija klaipeda

klaipeda akademija

Ikona, uždaryti