Prasidėjo priėmimas į Klaipėdos universitetą

Prasidėjo priėmimas į Klaipėdos universitetą
AA

Birželio 1 dieną Klaipėdos universitete, kaip ir kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose, prasidėjo bendrasis priėmimas naujiems studijų metams.

klaipėdos universitetas

Šiemet priėmimą vykdo 16 universitetų ir 19 kolegijų. Valstybės lėšomis numatoma priimti 12,7 tūkst. pirmakursių: 8,4 tūkst. į universitetus, 4,3 tūkst. į kolegijas.

 

 

Klaipėdos universitetas – tai daugiasritis, į tarptautinius akademinius tinklus integruotas nacionalinis ir Baltijos regiono jūros mokslų ir studijų lyderis, kultūros paveldo puoselėtojas ir mokymosi visą gyvenimą centras.

30-ąjį jubiliejų universitetas pasitinka turėdamas 3 fakultetus: Socialinių ir humanitarinių mokslų, Jūros technologijų ir gamtos mokslų, Sveikatos mokslų ir 2 mokslo (Baltijos regiono istorijos ir archeologijos; Jūros tyrimų) institutus.

Universitete vykdoma daugiau nei 100 trijų pakopų studijų programų, teikiančių asmeniui moksliniais tyrimais grindžiamą šiuolaikinį pažinimo ir technologijų lygį atitinkantį aukštąjį universitetinį išsilavinimą, aukštojo mokslo kvalifikaciją, ugdo visapusiškai išsilavinusią, etiškai atsakingą, kūrybingą ir verslią asmenybę.

Klaipėdos universiteto studijas rasite čia

Priėmimas į aukštąsias mokyklas

Priėmimą sudaro du etapai: pagrindinis ir papildomas. Pagrindinio priėmimo prašymus stojantieji gali registruoti iki rugpjūčio 5 d.. Šio etapo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 9 d. Studijų sutartis įstojusieji galės sudaryti iki rugpjūčio 12 d.

Nuo rugpjūčio 13 d. iki rugpjūčio 16 d. stojantieji galės teikti prašymus dalyvauti papildomame priėmime. Kvietimų studijuoti stojantieji sulauks rugpjūčio 20 d.

Norintys stoti į aukštąsias ir profesines mokyklas kviečiami teikti prašymus per bendro priėmimo sistemą www.lamabpo.lt.