Lindenau centre – inovatyvių jūrinių kursų galimybės

Lindenau centre – inovatyvių jūrinių kursų galimybės
AA

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Jūrininkų rengimo centru (JRC) – taip siekiama jūrininkams pateikti dar platesnį kursų bei specializuotų mokymų spektrą. Jūrininkams siūlomos ne tik įprastos kursų mokymo programos, parengtos pagal JRAB (angl. STCW) konvencijos ir kodekso reikalavimus, bet ir unikalūs, analogų Lietuvoje neturintys kursai, kurie paremti virtualios realybės principais. Siekiant suteikti galimybę gilinti žinias bet kurioje pasaulio vietoje, dalis kursų – visiškai skaitmenizuoti, todėl semtis žinių ir gilinti įgūdžius  galima ir nuotoliniu būdu.  

„Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras turi gausias laboratorijas, mokomąsias bazes, laivo denio poligoną, o mūsų stiprybė – patyrę instruktoriai, kurie yra ne tik pedagogai, bet ir didelę patirtį jūriniame sektoriuje turintys jūrininkai, pasirengę pasidalinti praktinėmis žiniomis ir patirtimis. Ši sinergija leis užtikrinti efektyvų ir kokybišką mokymo procesą jau dirbantiems jūroje ar tik planuojantiems savo jūrinį kelią. Siekiame žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis ir skaitmenizuotais sprendimais, todėl mokymo programos yra pripažįstamos visame pasaulyje, puikiai vertinamos tarptautinių jūrinių organizacijų“, - sakė  Aleksandr Vasiljev, Jūrininkų rengimo centro direktorius.

Jūrininkams siūlomos keliolika skirtingo profilio kursų ir mokymų. Be įprastų
jūreivių mokymo kursų, mokymų, skirtų asmeninio išgyvenimo technikai, priešgaisrinei saugai,  gaisrų gesinimui, pirmosios pagalbos suteikimo pagrindams, asmeniniam saugumui, socialinei atsakomybei, saugos sąmoningumo ugdymui, laivo apsaugos užtikrinimui, tiesiogiai keleivius jiems skirtose patalpose aptarnaujančio personalo saugumo įgūdžių, minios valdymo, krizių valdymo ir žmonių elgesio bei keleivių saugumo visuose keleiviniuose laivuose, organizuojami ir unikalūs šalyje kursai. Pavyzdžiui, JRC vienintelė Lietuvoje organizuoja poliarinių ekspedicijų gidų kursus, taip pat siūlo analogų neturinčius priešgaisrinius mokymus. Turima moderni, virtualios realybės principais paremta technika leidžia virtualioje erdvėje simuliuoti gaisrų gesinimo procesus pagal daugiau kaip pusšimtį scenarijų. Tokia įranga – vienintelė  Lietuvoje.

„Ši partnerystė mums svarbi ir reikšminga, nes taip stiprinamos ne tik Lindenau centro pozicijos jūrininkų rengimo sektoriuje bet ir stiprinamos Klaipėdos – jūrinio miesto pozicijos, atskleidžiamas jo potencialas. Tikimės, kad modernizuotos mokymosi galimybės sudomins ir jaunąją kartą drąsiau rinktis jūrinius mokslus. Šiandien darbas jūroje yra kupinas dinamikos, išmaniųjų technologijų ir modernių sprendimų, todėl su jūra susijusios specialybės turi labai didelį potencialą, nes jūrininkų visame pasaulyje trūksta, didžiulis poreikis prognozuojamas ir ateityje“, - teigė dr. Egidijus Skarbalius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro direktorius.

Daugiau informacijos apie kursus jūrininkams: https://jrcentras.com/courses/, kreiptis galima ir el. p. info@jrcentras.com  arba tel. nr +370 64270324