Senamiesčio gatvelių atnaujinimas: darbai – ir Daržų g.

Senamiesčio gatvelių atnaujinimas: darbai – ir Daržų g.
AA

Kapitalinis remontas pradedamas Klaipėdos Daržų gatvėje.

Čia, kaip ir kitose tvarkomose senamiesčio gatvelėse, bus atnaujintas grindinys, pėsčiųjų takai, lietaus nuotekų sistema, apšvietimas. Darbų vertė – 357 tūkst. eurų. 

Numatoma sutvarkyti ruožą nuo Pilies iki Aukštosios g., darbus atliks UAB „VVARFF“, planuojama pabaiga – ateinančių metų pavasarį, darbų metu bus ribojamas eismas.

Senamiesčio gatvelės tvarkomos vadovaujantis darnaus judumo principais. Naudojant tiek naujus, tiek senuosius akmenis, įrengiamas lygesnis grindinys,  pėsčiųjų takai klojami akmeninėmis plokštėmis, atsisakoma stačių bortelių, aukščių skirtumas tarp važiuojamosios dalies ir pėsčiųjų takų – vos keli centimetrai, apšvietimas, kur tik įmanoma, įrengiamas ne pėsčiųjų takuose, o ant pastatų, tad judėti senamiesčiu taps lengviau ir paprasčiau.

Šiuo metu senamiestyje taip pat atnaujinama Žvejų gatvė, darbai prieš mėnesį pradėti Didžiojoje Vandens gatvėje (numatoma baigti per šiuos metus), o Vežėjų gatvėje kapitalinis remontas jau baigiamas.

Darbai taip pat jau baigti Sukilėlių gatvėje, o rudenį planuojama pradėti Teatro gatvės atnaujinimą (planuojama pabaiga – ateinančių metų pavasaris).

Visų minėtų senamiesčio gatvių atnaujinimo darbų vertė –4 mln. eurų. Taip pat yra parengtas ir šiuo metu derinamas Aukštosios gatvės kapitalinio remonto projektas, tikimasi, kad netolimoje ateityje pavyks pradėti ir šios gatvės atnaujinimo darbus.

Ikona, uždaryti