Klaipėdos jaunimo apdovanojimuose įvertintas nusipelnęs jaunimas

Klaipėdos jaunimo apdovanojimuose įvertintas nusipelnęs jaunimas
AA

Praėjusį penktadienį Klaipėdos „AJE + Skate" parke įvyko Klaipėdos jaunimo apdovanojimai, kurių metu iškilmingai paskelbti net 12-kos nominacijų nugalėtojai, vyko muzikiniai pasirodymai.

Kiekvienais metais Jaunimo apdovanojimai rengiami pagerbti Klaipėdos jaunimo atstovus, jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas, jaunimui padedančius partnerius už jų pastangas ir veiklą Klaipėdos mieste. Renginio metu buvo viešai pristatyti nauji jaunimo lyderiai, motyvuotas jaunimas, kūrybiškos jaunimo iniciatyvos ir projektai.

jaunimo apdovanojimai klaipėda

„Matant, kiek jaunų ir aktyvių klaipediečių dalinasi akimirkomis iš šio renginio suprantu, kad ne vienerius metus rengiama iniciatyva vis dar yra vienu iš būdų įvertinti Klaipėdos jaunimo atstovus, jaunas šeimas ir jaunimo organizacijas bei kurti grįžtamąjį ryšį. Būtent visuomeninė veikla atskleidžia vis naujus motyvuotus jaunimo lyderius. Apdovanijimai sukuria galimybę ryškiau pastebėti bei džiaugtis kūrybiškomis iniciatyvomis, projektais, jų įgyvendinimu", - teigė Klaipėdos Jaunimo Organizacijų Asociacija Apskritasis Stalas vadovas Laurynas Gečius.

laurynas gečius klaipėda

KLAIPĖDOS JAUNIMO APDOVANOJIMŲ 2022 LAUREATAI:

METŲ JAUNIMO AMBASADORIUS – Raminta Kvekšaitė
METŲ JAUNASIS VERSLININKAS – Agnietė Kučinskaitė
METŲ JAUNIMO LYDERIS – Augustas Reikertas 
METŲ NUGALĖTOJAS – Donata Vilkaitė
METŲ PRISIKĖLIMAS – Klaipėdos "Senamiesčio" Rotaract klubas 
METŲ JAUNIMO PARTNERIS – Klaipėdos universitetas 
METŲ JAUNIMO ORGANIZACIJA – LMS Klaipėdos mokinių savivaldų informavimo centras (MSIC)
METŲ JAUNIMO PROJEKTAS – Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija "Apskritasis stalas" IR Mano miestas Klaipėda  UKRAINIEČIŲ PALAIKYMO AKCIJA 
METŲ AKTYVIAUSIA ŠEIMA – Toma Skirmontienė ir Martynas Skirmontas
METŲ PILIETIŠKIAUSIA ORGANIZACIJA – Lietuvos jūrų muziejus
KLAIPĖDIEČIŲ SIŪLOMA NOMINACIJA – METŲ EUROPOS JAUNIMO SOSTINĖS LYDERIS – Greta Statkutė - Meškauskienė
METŲ SAVANORIS – Nojus Katkauskas

 

„Jaunimo apdovanojimai 2022“, organizuoti Klaipėdos miesto jaunimo reikalų tarybos, Klaipėdos miesto savivaldybės  ir Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“.