Klaipėdos abiturientams – paskutinio skambučio šventė

Klaipėdos abiturientams – paskutinio skambučio šventė
AA

Klaipėdos mokyklose šiandien nuskambėjo paskutinis skambutis, paskelbęs mokslų pabaigą ir prasidėsiančią egzaminų sesiją dvyliktokams.

Šios dienos rytą, po dvejų metų pertraukos, į uostamiesčio Lietuvininkų aikštę vėl sugužėjo Klaipėdos abiturientai.

 Iš čia džiugiai nusiteikusio jaunimo eisena pagrindine miesto gatve atžingsniavo į Laikrodžių muziejaus kiemelį, kur visus miesto abiturientus į paskutinio skambučio šventę tradiciškai pakvietė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

„Būkite drąsūs, svajokite ir įgyvendinkite gražiausias savo idėjas, pasitikėkite savimi! Tradiciškai kiekvienais metais linkiu -  kur bebūtumėte, niekada nepamirškite, kur gimėte ir kur užaugote. Tegul įgytos žinios ir prasmingi darbai visada garsina gimtąjį miestą Lietuvoje ir pasaulyje, o Klaipėda visada tebus gimtuoju uostu, į kurį norėsis grįžti! Ir miestas visada lauks jūsų, grįžtančių su drąsiais ir ambicingais sumanymais. Kuo didžiausios sėkmės laikant egzaminus, renkantis tolesnį kelią, įgyvendinant savo svajones! Kiekvienas iš jūsų, kurdamas savo ateitį, tuo pačiu esate ir savo gimtojo miesto ateities architektas. Tai, kokią Klaipėdą matysime po dešimtmečių, kokią ją paliksime savo vaikams ir anūkams, labai daug priklauso ir nuo jūsų pasirinkimo. Kiekvieno jūsų sėkmė, ko jums nuoširdžiai linkiu, - tai ir visos Klaipėdos sėkmė,“ – svarbaus gyvenimo įvykio proga abiturientus sveikino V. Grubliauskas.

Laikrodžių muziejaus kiemelyje uostamiesčio abiturientus sveikino ir Savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė, spalvingus pasirodymus surengė miesto švietimo įstaigų kolektyvai – Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos ansamblis „Vocalis“,  Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro kolektyvai, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mušamųjų ir saksofonininkų ansambliai. Įdomu, kad  Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mušamųjų ir saksofonininkų ansamblių nariai patys yra abiturientai, tad bendraamžiams jų įteikta muzikinė dovana – ypatinga.

Iš viso šiemet Klaipėdoje paskutinis skambutis nuskambėjo 1816 abiturientų.

Ikona, uždaryti