Klaipėdoje statys naują „Hesburger“ restoraną

Klaipėdoje statys naują „Hesburger“ restoraną
AA

Klaipėdoje bus statomas dar vienas greito maisto restoranas „Hesburger“, kurio numatomas darbo laikas 8 - 24 val., pranešama Klaipėdos miesto savivaldybės projektiniuose pranešimuose.

hesburger klaipėda

Maitinimo paskirties pastatas atsiras Kretingos g. 28, Klaipėdoje. 

Projektuojamas sklypas yra Klaipėdos miesto šiaurinėje dalyje, netoli Klaipėdos geležinkelio stoties, besiformuojančiame Klaipėdos pramoniniame/ infrastruktūros teritorijų rajone.

Vakarinėje dalyje sklypas ribojasi su esama „Švaros brolių“ automobilių plovykla, iš šiaurės su Šiaurės prospektu, iš pietų – Kretingos g., iš vakarų su neužstatyta želdynų teritorija.

Kaip teigiama projektiniuose pasiūlymuose, į sklypą patenkama iš Šiaurės prospekto, per jau įrengtą įvažiavimą į „Švaros brolių“ sklypo dalį.

Greito maisto restoranas turės ir „Drive in“ maisto užsakymo zonq bei lauko terasą. Numatytas maitinimo salės plotas - 111.70m2.

Projektuojama automobilių stovėjimo aikštelė turės ir elektromobilių įkrovimo stotelę.

Prie pagrindinio įėjimo į pastatą bus įrengiami 3 dviračių stovai - 6 dviračių stovėjimo vietos.

 

Statytojas: UAB „Partnerių klubas“

Projektuotojas: UAB "Planai"

 

Susipažinimas su projektiniais pasiūlymais: iki 2024-01-02 adresu Liepojos g. 26, Klaipėdoje, darbo dienomis darbo valandomis iš anksto susitarus tel. (8652)77759 arba internetinėje svetainėje ttps://www.klaipeda.lt/pp