Solidarizuojantis su Ukraina Klaipėdoje šįvakar bus išjungtas šventinis apšvietimas

Solidarizuojantis su Ukraina Klaipėdoje šįvakar bus išjungtas šventinis apšvietimas
AA

Šįvakar, gruodžio 21-ąją, valandą nuo 20 iki 21 val., Klaipėdos mieste bus išjungti šventiniai papuošimai. Taip Klaipėda kartu su kitais Lietuvos miestais išreiškia palaikymą kovojančiai Ukrainai.

Miestas šventinį apšvietimą 20 val. išjungs Teatro aikštėje, nebešvies ir pagrindinė miesto Kalėdų eglė. Taip pat bus išjungtas Klaipėdos miesto rotušės Danės gatvėje ir Savivaldybės administracijos pastato Liepų gatvėje apšvietimas. Prie akcijos kviečiami prisijungti ir gyventojai.

„Palaikome ir geranoriškai jungiamės prie šįvakar vyksiančios akcijos „Valanda su Ukraina“, tačiau tuo pačiu norime priminti, kad ne tik šią valandą, bet ir kiekvieną minutę - tiek mintimis, tiek teikiant visą įmanomą paramą, esame kartu su Ukraina ir jos žmonėmis, kovojančiais su agresoriumi“, - sako Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Bendra tamsos akimirka, solidarizuojantis su Ukraina, primena visiems, kad 10 milijonų ukrainiečių šiemet Kalėdas sutinka be šventinių lempučių, be šilumos ir elektros energijos.