A. Vaitkus: Senamiesčio „varlinykas“ šalia parodų rūmų skaičiuoja paskutinius mėnesius

A. Vaitkus: Senamiesčio „varlinykas“ šalia parodų rūmų skaičiuoja paskutinius mėnesius
AA

Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus trečiadienį pranešė, kad senamiesčio „varlinykas“ šalia parodų rūmų skaičiuoja paskutinius mėnesius. 

Pasibaigus vasarai šioje apleistoje teritorijoje prasidės statybos – jau išduotas statybos leidimas statyti 60 kambarių viešbutį su restoranu ir SPA paslaugomis bei bus įrengtas pirmasis senamiestyje požeminis parkavimas.

„Nenormalu, kad verslininkai, norintys investuoti apleistoje teritorijoje net 7 metus turėjo vargti gaunant statybos leidimą. Per visą šį laikotarpį investuotojai jau buvo nuleidę rankas ir nusivylę institucijomis. Toks požiūris neveda miesto vystymosi link.

Mes sugebėjome per maksimaliai trumpą laiką atrasti kompromisus su investuotojais ir leisti vystytis miestui bei verslui planuoti investicijas gražinant Klaipėdą", - savo soc. medijų paskyroje rašė Klaipėdos miesto meras.

Kaip teigia A. Vaitkus, dar šiemet buvo suplanuotas Aukštosios gatvės kapitalinis remontas, tačiau planai buvo pakoreguoti. „Gatvės remontas bus pradėtas vėliau nei planuota. Tvarkyti gatvę žinant, kad netrukus čia neišvengiamai turės judėti sunkiasvorė technika, būtų mažų mažiausiai neracionalu", - teigė meras. - Džiaugiamės, kad senamiestis keičiasi, tačiau kartu turime susiderinti darbus taip, kad viskas būtų koordinuota tarpusavyje.".