Uostamiestyje startuoja trijų merginų iniciatyva „Klaipėdos Moterys Moterims“

Uostamiestyje startuoja trijų merginų iniciatyva „Klaipėdos Moterys Moterims“
AA

Trys aktyvios, savo srities profesionalės, kviečia klaipėdietes į moteriško solidarumo iniciatyvą „Klaipėdos Moterys Moterims“, kuri skatins dailiosios lyties atstoves neatlygintinai dalytis gerumu ir savo gabumais. 

"Tai mūsų kvietimas Klaipėdos mieste gyvenančioms moterims prisijungti prie iniciatyvos „Klaipėdos Moterys Moterims“ ir neatlygintinai pasidalinti savo gabumais su kitomis klaipėdietėmis", - pasakojo viena iniciatyvos sumanytojų Brigita.

Šios iniciatyvos esmė – skleisti moterišką grožį ir dalytis gėriu, t.y. be atlygio dalytis savo gabumais su kitomis klaipėdietėmis. Šios idėjos autorės pačios rodys pavyzdį ir tuo pačiu kvies moteris jungtis prie iniciatyvos, ragindamos pasidalinti savo gabumais su kitomis moterimis.

Per dviejų mėnesių laikotarpį Brigita kvies merginas ar moteris kartu su ja antradienio ir ketvirtadienio vakarais šokliuoti su Kangoo Jumps batais Herkaus galerijoje. Dietistė Aušra ir Klaipėdos valstybinės kolegijos ruošiamų dietistų komanda konsultuos, o mitybos specialistų komanda sudarys individualius mitybos planus ir stebės dalyves programos metu. Iniciatyvos fotografė Loreta seks merginų bei moterų progresą ir įamžins dalyvių grožį foto objektyve.

"Mūsų trijulė kviečia klaipėdietes į moteriško solidarumo iniciatyvą „Klaipėdos Moterys Moterims“ ir skatina moteris neatlygintinai dalytis gerumu ir savo gabumais. Tai nieko nekainuoja ir sukelia šypseną kiekvienos moters veide! Moterys, būkime žavios ir kūrybingos! Junkitės prie iniciatyvos ir dalykimės gėriu! Siūlome jums drąsiai žengti pirmyn ir su kitomis klaipėdietėmis dalytis savo gerumu. Kepate nuostabaus skonio tortus? Valio! Pakvieskite Klaipėdos moteris į nemokamą tortų kepimo pamoką. Jūs atliekate tobulus makiažus? Puiku! Pakvieskite moteris į nemokamą makiažo paskaitą!" , - entuziastingai pasakojo Brigita.


 

Kiekviena klaipėdietė, norinti įsitraukti į iniciatyvą ir artimiausius du mėnesius aktyviai sportuoti Kangoo Jumps treniruotėse bei laikytis dietistų komandos sudarytų mitybos planų, gali registruotis žemiau esančioje nuorodoje ir dalyvauti projekte.

Iniciatyvoje kviečia dalyvauti moteris, gyvenančias Klaipėdos mieste ar apylinkėse, norinčias per artimiausius du mėnesius padailinti figūrą ir gyventi sveikiau! Ruduo įsibėgėjo, tad treniruotes pradės jau antrąją spalio savaitę (antradieniais ir ketvirtadieniais 20 val. Kangoo Jumps centre (H. Manto g. 22, Klaipėda). 

REGISTRACIJA: čia.

Reklama Ikona, uždaryti