Klaipėdoje ir aplink laukia šventiniai Kalėdų eglės žiebimo koncertai

Klaipėdoje ir aplink laukia šventiniai Kalėdų eglės žiebimo koncertai
AA

Vakarų Lietuvos miestai ruošiasi šventinio laikotarpio pradžiai ir skelbia Kalėdinių eglučių žiebimo datas ir programas.

Jūsų patogumui, portalas „Klaipėda, aš su tavim“ surinko Vakarų Lietuvos Kalėdų eglučių žiebimo renginius ir sudėjo juos į vieną patogų sąrašą.  

Kviečiame aplankyti šventiškai pasipuošusius miestus ir drauge įžiebti jų Kalėdines eglutes!

KLAIPĖDA

kalipeda

Visą šventinį gruodį klaipėdiečius ir miesto svečius džiugins ir Klaipėdos Kalėdų eglutei draugiją palaikys - išskirtinė ledo čiuožykla.

GRUODŽIO 2 D., ŠEŠTADIENIS
12.00 val. Šventinės mugės atidarymas (Teatro a.)

klaipėda kalėdos

17.00 val. Kalėdų eglutės įžiebimo vakaras ir šventinis koncertas „Žiemos tiltai“ (Teatro a.) 

Jauki Klaipėdos eglutės įžiebimo šventė „Žiemos tiltai“ visus susirinkusius įkvėps gražiausių kalėdinių garsų skambesiu. Nuo plėšiamo lapkričio kalendoriaus lapelio, pakuojamų dovanų šiurenimo garsų – iki didingų kalėdinių varpų skambesio. Magišką įžiebimo šventę gruodžio 2-ąją savo muzikinėmis dovanomis papuoš – Rokas Yan,  grupė „Baltos varnos“, Rokas Kašėta, Linas Švirinas, Jausmė ir kiek anksčiau į Klaipėdą užsuksiantis Kalėdų Senelis! Tiesioginę eglutės įžiebimo transliaciją stebėkite „Klaipėda, aš su tavim" Facebook paskyroje.

klaipėda kalėdos

ATSINEŠK SAVO VARPELĮ!
Skambantys varpeliai – vienas gražiausių kalėdinio laukimo garsų. Atsineškite savo varpelį gruodžio 2-ąją 17 val. į eglutės įžiebimo renginį ir sukurkite skambančią varpelių jūrą.

17.30 val. Atviros ledo čiuožyklos atidarymas (Teatro a.)

Ledo čiuožykla – tai išskirtinis ir laukiamiausias kalėdinio laikotarpio projektas. Čiuožykla klaipėdiečiams ir miesto svečiams bus atvira kiekvieną dieną

17.40–21.00 val. Diskoteka „Kalėdų link!“ su DJ Wil-O (Teatro a.)

Nuo gruodžio 2-osios, viso šventinio laikotarpio metu, Teatro aikštėje įsikurs žiemos pasaką primenantis foto kampelis. Fotografuokite ir siųskite šilčiausius linkėjimus iš žiemiškos Klaipėdos!

 

GARGŽDAI

gargzdai

GRUODŽIO 1 D., PENKTADIENIS

Pagrindinė Klaipėdos rajono eglė Gargžduose, aikštėje prie Savivaldybės, bus įžiebta jau gruodžio 1 d. 19 valandą.

gargzdu egle

Renginio metu žiūrovai išvys net dvi skaitmenines kalėdines istorijas, kurias vainikuos įspūdingas lazerių šou.

Taip pat visą vakarą vyks ir šventinė kalėdinė mugė.

 

PALANGA

palanga

GRUODŽIO 1 D., PENKTADIENIS

Gruodžio 1 d., penktadienį, 18 val. Palangoje prasidės magiška šventė – kalėdinės eglės įžiebimas. Šiemet joje svečiuosis patys grafai Tiškevičiai, netrūks šokių, dainų, šviesų ir, žinoma, geros nuotaikos.

Palanga

Eglės įžiebimo šventėje visus sveikins į miestą sugrįžę grafai Tiškevičiai,  skambės dainos iš garsiausių pasaulio miuziklų ir filmų visai šeimai, pasirodymus papuoš lazerių šou. Šiemet bus žaidžiama su veidrodiniais atspindžiais ir lazeriais. 

Šventės vedėjus Grafus Tiškevičius lydės „žaisliukų” eisena – šokių mokykla „Coda“. Scenoje taip pat pasirodys talentingas dainininkas palangiškis Kristupas Kerulis, prie jo jungsis Klaipėdos operos studijos vaikai. Kartu su Grafu ir Grafiene Tiškevičiais atkeliaus ir Kalėdų senis, ir visi drauge įžiebs Kalėdų eglutę.

 

ŠVENTOJI

ŠVENTOJI

GRUODŽIO 9D., ŠEŠTADIENIS

Gruodžio 9 d. 18 val, Šventosios pėsčiųjų aikštėje, Topolių g. 4, Snieguolė ir Nykštukai žadins miško gyventojus, puoš girliandomis miesto gatves, ir kvies visus į interaktyvų miuziklą.
Šoks Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos mokiniai, dainuos Palangos lopšelio-darželio „Sigutė” vaikai. 

 

NERINGA

NERINGA

GRUODŽIO 6, 7, 8 D., TREČIADIENIS, KETVIRTADIENIS, PENKTADIENIS

Šiemet Neringos bendruomenė kviečia drauge kurti autentišką, jaukumo kupiną kalėdinę pasaką. Kvies pabėgti nuo varginančio šurmulio, pasinerti į tikrąjį laukimą ir prasmingai praleisti žiemos šventes.

Kalėdų eglių įžiebimas Neringos gyvenvietėse: 

Gruodžio 6 d., trečiadienį, 18 val. Preiloje
Preilos bibliotekos kiemas, Preilos g. 27, Neringa

Gruodžio 7 d., ketvirtadienį, 18.30 val. Nidoje
Aikštėje šalia Neringos savivaldybės pastato, Taikos g. 2, Neringa
Prieš įžiebimą, 16.45 val., Neringos meno mokyklos koncertas „Laiko būgnas”
Nidos bendruomenės namai, Takos g. 17, Neringa

Gruodžio 8 d., penktadienį, 17 val. Juodkrantėje
Aikštelė pamaryje ties Raganų kalnu

Gruodžio 7 d. ketvirtadienį, 18–21 val. Nidos Kalėdų miestelio įkurtuvės. 
Šiais metais aplink labiausiai į Lietuvos vakarus nutolusią Nidos eglutę įsikurs Nidos Kalėdų miestelis. Jame kiekvieną gruodžio savaitgalį, o tarpušvenčiu – kasdien, vaišinsimės šventiniais skanėstais ir gėrimais. Drauge su vaikais gaminsime kalėdinius žaisliukus ir atvirukus, mokysimės dainų ir geriau pažinsime žvejų krašto tradicijas. Čia sutiksime visus metus lauktą Kalėdų senelį! 

Nidos Kalėdų miestelis veiks: 
gruodžio 8, 9, 15, 16, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30 d. – 18–21 val. gruodžio 31 d. – 21–1 val.
sausio 1 d. – 12–14 val.
sausio 5, 6 d. – 18–21 val.

 

KRETINGA

kretinga

GRUODŽIO 2D., ŠEŠTADIENIS

Kalėdų eglės įžiebimas, gruodžio 2 d. 17.00 val., kartu su Kalėdų seneliu, Liepa Mondeikaite ir Kretingos rajono kultūros centro kolektyvais, Rotušės aikštėje.

liepa

Kalėdų traukinukas, gruodžio 2 d. 13.00-20.00 val., Rotušės aikštės autobusų stotelė (iš aikštės pusės).

Kalėdinė mugė „Įkvėpk! Kalėdos!”, gruodžio 1 d. 10.00-18.00 val., 2 d. 10-16 val., Kretingos rajono savivaldybės m. Valančiaus viešojoje bibliotekoje.

Kalėdinė mugė „Šiltos dovanos“, gruodžio 1 d. 12.00-18.00 val., 2 d. 8.00-19.00 val., Rotušės aikštėje.

Žėrinčių eglučių skveras, nuo gruodžio 2 d. 17.30 val., Rotušės aikštės skvere.

Ekskursija „Kalėdų burtai Kretingoje“, gruodžio 3 d. 14.00 val., nuo Kretingos rajono TIC, Vilniaus g. 2b, būtina išankstinė registracija tel. +370 670 93890.

 

KRETINGALĖ

KRETINGALĖ

GRUODŽIO 1 D., PENKTADIENIS

Gruodžio 1 d. 17 val. Kretingalės kultūros centre, veidrodiniais atspindžiais sužibės Kalėdų eglė.

Šventėje jūsų laukia veidrodinė Kretingalės kultūros cento kolektyvų programa, susitikimas su Kalėdų seneliu, šviesų šou ,,BLIZZGA" ir bendruomenių ir seniūnijos puošta Kalėdų eglės įžiebimo ceremonija

 

ŠILUTĖ

ŠILUTĖ

GRUODŽIO 1 D., PENKTADIENIS

Gruodžio 1 d., prie Šilutės kultūros ir pramogų centro, 17 val., Kalėdinėmis girliandomis bus įžiebta jau daugiau nei 37-erius metus skaičiuojanti prie Šilutės kultūros ir pramogų centro auganti žaliaskarė!

Penktadienį nuo 12 val. pradės šurmuliuoti šventinė mugė, o 17 val. visų atvykusių lauks Šilutės kamerinio dramos teatro teatralizuota programa, šventinis koncertas "Žiemos pasaka".

Šventiniame koncerte dalyvauja popchorai (Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla, Vilkyčių pagrindinė mokykla, Šilutės „Spindulys“) ir Vainuto gimnazijos solistė Ugnė Jakštaitė.

 

TAURAGĖ

TAURAGĖ

GRUODŽIO 1 D., PENKATDIENIS

Gruodžio 1 d. 18 val. Tauragės pilies aikštėje, vyks eglutės įžiebimas su gyvybinga programa vaikams - linksmins šokio studija DEMO. Šventinį sezoną rokenroliškomis nuotaikomis atidarys legendiniai, vieni ir vieninteliai… Biplan! 

biplan

 Eglutės įžiebimo metu, Pilies aikštėje jaukią atmosferą kurs Tauragės bendruomenių kalėdinė mugė.

 

SKUODAS

skuodas

GRUODŽIO 8 D., PENKTADIENIS

Gruodžio 8d., 17 val., Skuodo miesto centrinėje aikštėje bus įžiebta žaliaskarė eglė. Šventėje laukia susitikimas su animatore, Kalėdų seneliu ir jo nykštukais. 

Taip pat kvies stebėti Lazerman ir Lazerdance šou programą, o įspūdingą šventę užbaigs Bernužėlių koncertas.

lazerman

 

PLUNGĖ

PLUNGĖ

GRUODŽIO 2 D., ŠEŠTADIENIS

Gruodžio 2 d. 17 val. Plungės Senamiesčio aikštėje, kartu su šou grupe "Trys draugai" ir Kalėdų seneliu bei Plungės kultūros centro vokaline grupe "Hello" įžiebs Plungės miesto didžiąją Kalėdų eglę.