Grįžti
#Laisvalaikis

Šiemet Klaipėdos „Akropolyje“ neįvyks didžiųjų nuolaidų akcija

Šiemet Klaipėdos „Akropolyje“ neįvyks didžiųjų nuolaidų akcija
Data
2020-09-11
Autorius
Akropolis

Kasmet lapkričio pabaigoje prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ vykdavusi didžiųjų nuolaidų akcija „Jamam“ šiemet nebus organizuojama. Šimtus tūkstančių pirkėjų sutraukiančios nuolaidų akcijos „Akropolis Group“ nusprendė atsisakyti, siekiant vengti didelių žmonių susibūrimų ir taip užtikrinti maksimalų prekybos centrų lankytojų ir darbuotojų saugumą.

„Šiuo metu svarbiausias mūsų prioritetas yra lankytojų ir darbuotojų saugumas, saugaus apsipirkimo užtikrinimui skiriame didžiausią dėmesį. Dėl šios priežasties rudeninio „Jamam“ šiemet nusprendėme neorganizuoti. Tikimės, kad šios akcijos gerbėjai supras tokio mūsų sprendimo motyvus ir jį palaikys. Saugaus apsipirkimo užtikrinimo didinimui pasirinkome ir „Akropoliuose“ diegiame inovatyvius saugumo sprendimus ir modernią techninę įrangą – tai itin aktualu šiuo metu, – sako „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas. – Kita vertus, suprantame ir mūsų klientų norą apsipirkti sutaupant, tad nuo rugpjūčio mėnesio vykdome tęstinę kampaniją „Akropolio Superžvaigždės“, kurios metu mūsų lankytojai gali pasinaudoti įvairiais išskirtiniais, nuolat atnaujinamais, skirtingų parduotuvių pasiūlymais“.

Šiemet dėl koronaviruso plitimo rizikos ir karantino ribojimų „Akropoliuose“ nevyko ir gegužės mėnesį rengiamas pavasarinis „Jamam“ išpardavimas.

Du kartus per metus vykstančio išpardavimo „Jamam“ metu „Akropolio“ prekybos ir pramogų centruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose ankstesniais metais apsipirkdavo daugiau nei 400 tūkst. pirkėjų. „Jamam“ akcijos pradėtos rengti nuo 2009 metų.