Šį šeštadienį vyksianti mados ir grožio mugė „Design for Life“ atvyksta su nemokama programa

Šį šeštadienį vyksianti mados ir grožio mugė „Design for Life“ atvyksta su nemokama programa
AA

Spalio 1 dieną, šeštadienį, „Švyturio“ arenoje vyks mados ir grožio mugė „Design for life”. Tai mugių ciklo, aplankysiančio didžiausius Lietuvos miestus bei arenas, dalis.

Anot organizatorių, mados ir grožio mugės lankytojus Klaipėdoje pasitiks ne tik lietuviškų prekių ženklų kūrėjai, pristatysiantys naujausias rudens bei artėjančios žiemos kolekcijos, bet ir aktualiausius klausimus paliečiantys pranešimai.

mugė klaipėd

Mugės metu, specialiai įrengtoje pokalbių erdvėje lankytojų lauks stilistė Viktorija Jar. Savo pranešime ji papasakos kaip iš 13-15 drabužių sudaryti 30 skirtingų derinių, kas yra stiliaus kapsulė ir kaip ją paruošti?

Trumpą temos pristatymą Jums siunčia pati Viktorija:

„Esu įsitikinusi, kad geras stilius nėra mistika ar atsitiktinumas, o nepaprastai paprastas žinojimas, kas Jums tinka geriausiai. Nekeliaklūpsčiaujant vienadienėms tendencijoms ir prekės ženklams, o kartais akiplėšiškai ir su dideliu malonumu nusižengiant taisyklėms, bei įvaizdį paįvairinant gatvės mados detalėmis.“

mugė klaipėda

Kuomet sužinosime, kaip pasiruošti stiliaus kapsulę, kelsime kitus itin svarbių klausimų:

Kosmetikos priedai – ką vertėtų žinoti ir ką rinktis?

Kosmetikos priedai – kokie ingredientai žaloja sveikatą, kokie padeda? Su kenksmingais priedais susijusios ligos.

Ar visos priemonės, ant kurių yra ECO/NATURAL ženkliukas, tikrai yra sveikos?

Ekologiška kosmetika – kaip jos ieškoti ir tinkamai pasirinkti?

Ekologiškos kosmetikos mitų paneigimas ir diskusija kokias problemas gali išspręsti.

Į šiuos ir dar daugiau klausimų atsakysime kartu su ekologiškos kosmetikos namais – Lunashop.lt.

mugė klaipėda

„Kiekviena moteris nori būti laiminga, tačiau kiekviena laimę įsivaizduoja skirtingai. Kaip patirti laimę, kai ant moters pečių gula didelės atsakomybės, o pasaulis taip greitai keičiasi?“

Roberta Baranauskė – asmeninė pokyčių ir transformacijų mentorė, kuri padeda pasiekti pokyčius gyvenime bet kurioje srityje dirbant su pasąmoninėmis programomis. 12 metų ji domisi, mokosi ir dalyvauja įvairiose programose ir mokymuose, kuriose nagrinėjama žmogaus proto struktūra ir darbas su pasąmone. Roberta rengia įvairius praktinius užsiėmimus, kursus ir programas skirtus moterims ir ne tik. Šeštadienį Jums dovanos nemokamą parnešimą, kurio tema – laiminga moteris.

mugė klaipėda

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

Anot jo, mugės „Design for life“ kas kartą suburia išskirtine kokybe garsėjančių prekių ženklų atstovus. Šeštadienį vyksianti mugė Klaipėdoje – ne išimtis. Tad mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę rinktis iš itin plataus naujausių aprangos, aksesuarų, papuošalų kolekcijų.

Savo asortimentą siūlys ir gausus būrys grožio prekių ekspertų, padėsiančių išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes. Neliks užmiršti ir vaikai – jiems gaminius siūlo ne vienas mugėje dalyvausiantis prekės ženklas, itin didelį dėmesį skiriantis patogiems, judesių nevaržantiems drabužiams kurti.

DESIGN FOR LIFE KLAIPEDA

Tuo tarpu mados ir grožio mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

„Lietuvių kūrėjai savo asortimentą dažniausiai pristato internete – tinklalapiuose arba socialinėje erdvėje. Ne kiekvienas iš jų turi fizines parduotuves, tad mugės sukuria išskirtinę galimybę ne tik gyvai susipažinti su populiarių prekių ženklų kūrėjais, išgirsti jų patarimų stiliaus klausimais, bet ir vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, atrasti naujus, dar nebandytus aprangos ar aksesuarų derinius,“ – teigia A. Kazlauskas.

Mados ir grožio mugė „Design for life“ Klaipėdoje lankytojų lauks spalio1 dieną, „Švyturio“ arenoje, nuo 10 iki 17 valandos. Įėjimas į mugę – nemokamas.

DESIGN FOR LIFE KLAIPEDA

 

Ikona, uždaryti