Savaitgalį praūžė Minijos žemupio regata

Savaitgalį praūžė Minijos žemupio regata
AA

Šį savaitgalį Minijos upę užliejo 16-osios Minijos žemupio regatos 2021 dalyviai. Kaip ir kasmet, regata subūrė ne tik Klaipėdos rajono, bet ir kitų Lietuvos miestų bei rajonų vandens turizmo mėgėjus, šeimas su vaikais ir net augintiniais. Atsižvelgiant į pasaulinės koronaviruso (Covid-19) pandemijos situaciją Lietuvoje, šiemet regata vyko tik vieną dieną.

Minijos regata Klaipėdos rajonas

Minijos regata klaip4dos rajonas

13 komandų varžėsi dviviečių ir vienviečių baidarių vandens turistinio ralio kategorijose. Po regatos atidarymo ceremonijos, sveikinimo žodžių ir plaukimo instruktažo visi dalyviai autobusais buvo nuvežti į starto vietą. Lietus nesutrukdė visiems sėkmingai įveikti 20 km atkarpą nuo Raguviškių iki Gargždų. Juokas, puiki nuotaika ir dalyvių šypsenos lydėjo viso vandens turistinio ralio metu.

Parplaukę į Baidarių centro turistinę stovyklą šventės dalyviai skanavo firminį šiupinį, o vakarą vainikavo Minijos žemupio regatos 2021 apdovanojimai. Į renginį įteikti Klaipėdos rajono mero taurės atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerė Ligita Liutikienė. Šiemet Klaipėdos rajono mero taurė iškeliavo į Klaipėdos rajono savivaldybės specialistų rankas.

Minijos regatta Mero taur4

Susumavus komandų plaukimo rezultatus dviviečių baidarių kategorijoje greičiausiai atplaukė ir Klaipėdos rajono mero taurę iškovojo Rasos Grubliauskytės komanda, kurie maršrutą įveikė per 3,52 val. Antrąją vietą iškovojo komanda „Aršieji“, atplaukę per 4,03 val., o trečioji vieta atiteko komandai „JPS“, kurie nuo antrosios vietos atsiliko tik 9 minutėmis ir atplaukė per 4,14 val. Vienviečių baidarių kategorijoje greičiausi buvo komandos „Šypsena“ nariai. Pirmoji vieta atiteko Viačeslav Galubovskij (3,30 val.), o antrąją vietą užėmė Emanuil Erbes (4,11 val.).  Šakočiais buvo apdovanoti ir greičiausiai dvivietėmis baidarėmis atplaukę regatos dalyviai. Pirmoji vieta atiteko Emiliai ir Aleksands Siakki (3,25 val.), antroji – Irmantui ir Džiugui Aršėnams (3,31 val.), trečioji – Andrej ir Tatjanai Gunko (3,36 val.), ketvirtoji – Jurij Usorg ir Natalijai Jurčiuk (3,39 val.), o penktoji – Edgar Kupriščenko ir Dianai Lomtevai (3,40 val.).

Minijos regata 2021

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras dėkoja Klaipėdos rajono savivaldybei bei Baidarių centrui, kurie kasmet prisideda prie Minijos žemupio regatos organizavimo.

Reklama Ikona, uždaryti