Rugsėjo 30 dieną „Švyturio arenoje“ mugės: „Aš sodinu“, „Design for Life“ ir „Turime tau darbą!“

Rugsėjo 30 dieną „Švyturio arenoje“ mugės: „Aš sodinu“, „Design for Life“ ir „Turime tau darbą!“
AA

Mugių organizatorius „Festivus“ rugsėjo 30 dieną, „Švyturio arenoje“ surengs net tris muges: sodinukų mugę „Aš sodinu“, mados ir grožio „Design for Life“ ir darbo ieškantiems „Turime Tau darbą!“.

Į visas muges organizatorius kviečia Klaipėdos miesto gyventojus ir svečius apsilankyti nemokamai.

 

Sodinukų mugė „Aš sodinu“

„Švyturio arenos“ stovėjimo aikštėje įsikurs Lietuvos sodininkai mugėje „Aš sodinu“.

Visus atvykstančius pasitiks gausus asortimentas vaismedžių, vaiskrūmių, daugiamečių ir vienmečių gėlių. Norinčius atsinaujinti ir naujienomis papildyti savo kiemą – lauks dekoratyviniai augalai, formuotos ir neformuotos pušys, karpyti medeliai, įvairiausios gėlės. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną. Į sodinukų mugę „Aš sodinu“ atvykstama ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti ir išgirsti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į augalų priežiūros klausimus, gauti gyvų patarimų, kurių šioje mugėje išties netrūksta. Mugėje sutinkami tikri sodininkystės specialistai.

Mugė vyks nuo 10 iki 17 val.

Daugiau apie renginį rasite „Facebook“: Aš sodinu.

mugė aš sodinu

Mugė „Turime Tau darbą“

Klaipėdoje  šį mugė jau organizuojama trečią kartą. Unikalaus renginio metu moksleiviai, studentai bei darbo ieškantys specialistai turės galimybę akis į akį pabendrauti su keliomis dešimtimis sėkmingų verslų, įmonių, mokymosi įstaigų.

Darbdavius ir aukštąsias mokyklas į vieną erdvę sukviesianti mugė „Turime tau darbą!“ yra ideali erdvė norintiemsužmegzti naudingus kontaktus, o galbūt ir galimybė pristatyti save norimai įmonei ir taip gauti darbą.

Mugė vyks „Švyturio arenos“ pirmojo aukšto foje, nuo 10 iki 17 val.

 

Daugiau apie renginį rasite „Facebook“: Turime Tau darbą

mugė darbas klaipėda

Mados ir grožio mugė „Design for Life“

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

Anot jo, mugės „Design for life“ kas kartą suburia per 70 išskirtine kokybe garsėjančių prekių ženklų atstovų. Rugsėjo 30 dieną vyksianti mugė – ne išimtis. Tad mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę rinktis iš itin plataus naujausių aprangos, aksesuarų, papuošalų kolekcijų.

Mugė vyks „Švyturio arenos“ antrojo aukšto foje, nuo 10 iki 17 val.

 

Daugiau apie renginį rasite „Facebook“: Design for Life

mugė grožis klaipėda

Reklama Ikona, uždaryti