Publikos numylėtinis Jamesas Zabiela Lietuvoje surengs du pasirodymus: šie jam – ypatingi

Publikos numylėtinis Jamesas Zabiela Lietuvoje surengs du pasirodymus: šie jam – ypatingi
AA

Vienu techniškiausių didžėjų pasaulyje tituluojamas Jamesas Zabiela netrukus grįš į Lietuvą. Rugpjūčio 9-ą britas savo talentu ir selekcija lepins festivalio „Jachtklubas Open Air“ dalyvius Kaune, o jau kitą naktį sudrebins uostamiesčio renginių erdvę „Hofas“. Savaitgalis mūsų šalyje jam pačiam bus ypatingas – tuo metu kaip tik švęs 45-ąjį gimtadienį.

„Bičiulio sugrįžimas šventiniam savaitgaliui tikrai nėra atsitiktinumas. Pastarąjį kartą Lietuvoje jis lankėsi lygiai prieš dvejus metus. Tuomet pajūryje jo gimtadienį kartu triukšmingai atšventė keli tūkstančiai šokėjų. Smagu, kad tokia dingstis atvykti į Lietuvą jau tampa savotiška tradicija“, – tikino vienas vizito organizatorių Donatas Jašmontas.

Muzikinių madų nesivaikantis ilgaplaukis į klubinę sceną įsiveržė prieš du dešimtmečius. Elektroninės muzikos gerbėjus sužavėjo techniniai gebėjimai – savo pasirodymus jis kaskart papildo efektų blokais, kontroleriais, „iPad“ planšetėmis ir kitomis naujausiomis technologijomis. Atlikėjas jau ne vienerius metus yra audiotechniką gaminančios kompanijos „Pioneer“ ambasadoriumi.

zabiela

Dažnų pasaulinių gastrolių tvarkaraščiuose mūsų šalis būdavo fiksuojama pakankamai dažnai. Čia James Zabiela užkariavo gausybę širdžių, atlikėjui neabejingų iki šių dienų.

Laikinojoje sostinėje atlikėjas grojo nekart, o vienas pasirodymų vyko festivalyje „Jachtklubas Open Air“. Šis vaizdingoje Kauno marių pakrantėje įvyks tryliktąjį kartą. Jau aišku, kad svečias užkurs šokius po vidurnakčio – prieš tai lankytojai galės išgirsti grupes „Beissoul ir Einius“, „8 kambarys“ bei klubo „Anna Mesha“ rezidentai „Sundu“. Netrukus festivalio programą papildys ir dar keli klausytojams puikiai pažįstami vardai.

Rugpjūčio 10 d. linksmybės persikels prie Danės upės Klaipėdoje. Miesto šilumos tinklų teritorijoje stūksantis industrinis „Hofas“ pirmą kartą apsilankiusius žavi aukštomis lubomis ir erdvės pojūčiu. Reivo nuotaikas sustiprins galinga garso bei šviesų sistema, kuri specialiai šiam renginiui į pajūrį bus pristatyta iš kitų miestų, taip pat scenografijos sprendimai, leisiantys šokėjams pagrindinį nakties veikėją matyti iš labai arti.


Užsakomasis turinys