Pradininkai Lietuvoje: unikali stovykla prie jūros suaugusiems

Pradininkai Lietuvoje: unikali stovykla prie jūros suaugusiems
AA

Jau antrus metus iš eilės Svencelėje renkasi bendro tikslo siekiantys žmonės, kurie nori atsikratyti kasdieninės rutinos, išmokti į gyvenimą pažvelgti kitaip, atrasti vidinę jėgą  ir gebėti valdyti stresą.

chiampion minded camp klaipeda svencelė

Suaugusiems skirtoje unikalioje stovykloje patyrę „Gust Guru“ ekspertai vos per savaitgalį dalyviams perduoda savo patirtį ir geriausias praktikas. 

Čia pasikeičia žmonių gyvenimai, iš stovyklos dalyviai išvyksta energingi ir išmokę iš gyvenimo gebėti pasiimti viską. 


 

„Gust Guru“ - Linos ir Tado duetas 

chiampion minded camp klaipeda svencelė


Meilę jūrai, aktyviam gyvenimui ir gamtai puoselėjantys stovyklos mentoriai savaitgalių metu visapusiškai rūpinasi dalyviais. 

„Kiekvienas atvyksta su savo asmeniniais blokais. Kiekviena istorija mums be galo svarbi. Mūsų nueitas ilgas kelias padovanojo neįkainojamos patirties, kuria iš širdies dalinamės su dalyviais ir užtvirtiname grupiniais užsiėmimais praktikoje“, - atviravo stovyklos „Champion minded camp“ mokytojai Lina ir Tadas.

Ką reiškia priimti drastišką žingsnį ir radikaliai keisti gyvenimą, puikiai žino beveik dešimtį metų avialinijų pilote (Boeing 737) dirbusi Lina, taip pat skraidžiusi akrobatiniais lėktuvais Jak52 ir sklandytuvais, bei turinti atsargos leitenanto laipsnį  Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje.

gust guru lina

„Avialinijose išmokau visada būti fiziškai ir emociškai susicentravusi, supratau kvėpavimo ir kokybiško poilsio įtaką, suvokiau minčių nusiteikimo galią", - atvirauja Lina.

Viena iš darbo avialinijose pusė yra įtemptas darbo grafikas, kokybiško poilsio stoka, stresas ir prasta mityba. Lina nepabijojo išeiti iš darbo ir iš esmės pakeisti gyvenimo būdą, nors dvejonių buvo nemažai. Tad kaip įveikti stresą, nugalėti baimes ir išlikti centruotam, ji šiandien moko ir kitus.

Drauge su Tadu – profesonaliu jėgos aitvarų sportininku, sporto treneriu, baigusiu Vytauto Didžiojo universitetą, IKO (ang. International Kiteboarding Organization) kvalifikuotu jėgos aitvarų ir snieglenčių instruktoriumi, kurio sportinis meistriškumas leidžia kūnui ir protui pasiekti optimaliausius rezultatus, atrasti vidinę jėgą ir įgyvendinti savo tikslus, jiedu siekia parodyti, kad kiekvienas gali pasiekti savo svajones, gyventi kokybiškiau, sveikiau ir jausti daugiau laimės bei įkvėpimo.

gust guru tadas

„Tam reikia žinių ir noro išbandyti naujus metodus! Šioje informacijos kupinoje kasdienybėje, lengva pasiklysti ieškant sau tinkamų sprendimų. Tai, ko mokome savo stovyklose- asmeniškai išmėginome, patikrinome ir pritaikėme savo kasdienybėje. Visos praktikos puikiai veikia! - pasakojo stovyklos „Champion minded camp“ organizatorius ir “Gust Guru” vadovas Tadas.

chiampion minded camp klaipeda svencelė

 

„Chiampion minded camp“ savaitgalis išsiskiria įvairiapusiškumu

Stovykla remiasi į tris pagrindinius polius – kvėpavimas (ang. breathe), judėjimas (ang. move) ir atsigavimas (ang. recover).

Stovyklos programoje į unikalią harmoniją susitinka moteriška Linos patirtis, taip pat vyriška Tado  energija bei atvyksta kviestiniai, savo srities ekspertai. Vienas jų - Žilvinas Gruodis, sertifikuotas Wim Hof Method  ir OA instruktorius, kuris kvėpavimo ir šalčio pasitelkimo dėka padeda stovyklos dalyviams užšaldyti savo baimes, įveikti susikurtas kliūtis.

žilvinas gruodis

„Tai savaitgalis, kuris pakeičia žmonių požiūrį į save. Gaunamos žinios pagerina įvairias gyvenimo sritis. Tai savaitgalis, po kurio dalyviai pasijunta super-žmonėmis! ”, - atviravo stovyklos „Champion minded camp“ bendra įkūrėja Lina.

chiampion minded camp klaipeda svencelė
 

Dalyviai nustebina patys save

Jau antrus metus vykstantys „Champion Minded camp“ savaitgaliai savo rezultatais nenustoja stebinti Linos ir Tado.

„Kiekvienos stovyklos metu įvyksta bent viena transformacija, dalyviams tai atrodo tarsi stebuklas. Visada sulaukiame dalyvio, kuris galbūt skeptiškai vertino programą, bet pasibaigus savaitgaliui išvyko su plačiausia šypsena ir toliau praktikuodamas išmoktas technikas pranoko pats save“, - pasakojo Lina. „Visada džiaugiasi širdis, kai gauname žinutes, kuriose savaitgalį su mumis praleidę dalyviai atvirauja, kad ši patirtis pakeitė jų gyvenimą, kad pagaliau jie atrado vidinę stiprybę siekti savo tikslų, kad nebeliko baimės ir užstrigimo vietoje. Dėl to mes ir kviečiame visus atvykti pas mus savaitgaliui. Čia surasime jums tinkamą būdą, kuris leis tapti dar geresne savo versija!”.

chiampion minded camp klaipeda svencelė

Daugiau apie stovyklą:

Champion Minded camp savaitgalis


Liepos 15-17 d. 

Rugpjūčio  12-14 d.

Kaina: 350 eu.

Vieta: Svencelė Bosrdsports Kite centras.

 

Champion Minded weekend camp – tai stovykla, kurioje:

-įvaldysi vėjo stichiją su jėgos aitvarais;

-legendinio Wim Hof kvėpavimo metodo pagalba suprasi, kad Tu gali daug daugiau!; 

-išmoksi įveikti stresą ir nuraminti protą Ledo vonioje!; 

-pagerinsi savo performansą ir sporto rezultatus su Oxygen Advantage technika;

-Biomechanikos praktinė-teorinė sesija su Džiugu Baltrušaičiu;

-giliai ir kokybiškai pailsėsi bei restartuosies Gongų garsų vakare;

-rytus pradėsi sportu bei joga;

-skaniai ir sveikai valgysi su fantastišku vaizdu į Kuršių marias “MeatLovers Svencelė” kavinėje;

-susipažinsi su draugiška ir aktyvia jėgos aitvarų bendruomene.

 

„Champion minded“ savaitgalis tinka ir profesionaliems atletams, kurie ieško būdų, kaip padidinti pajėgumą ir pagerinti rezultatus, nes detaliai bus išdėstyta Oxygen Advantage technika. Kuri yra paremta moksliniais tyrimais ir parodo , kaip išlavinti kūną, geriau panaudoti deguonį ir tuo pačiu metu- optimizuoti kiekvieną įkvėpimą! Taip pat OA kvėpavimas, tinka ir savo malonumui sportuojantiems, ir žmonėms turintiems problemų su kvėpavimo takais.

 

„Champion minded“ savaitgalį Wim Hof Metodas padės pajusti save giliau per tris pagrindinius principus:

-Kvėpavimo technikos dėka praplėsi savo galimybes;

-Šalčio dėka (Ledo vonios!)- iššauksi stresą bei įgysi atsparumą jam; 

-Minčių ir nusiteikimo pagalba – įveiksi baimes ir atrasi naujas galimybes.

Ir žinoma patys mylimiausi – Jėgos aitvarai! Tai tobulai subalansuotas sportas, padedantis pažinti vandens bei vėjo stichijas, suteikiantis nuolatinį tobulėjimą bei fizinį aktyvumą, įtraukiantis į didelę ir draugišką bendruomenę. Tai sportas, kur jauti tą magišką laisvės ir laimės jausmą.

 

„Champion minded“ savaitgalį tavęs laukia stiprus ir gilus poilsis „Gongų garsų“ sesijoje. Gongų sesijos yra įprasta „Silicon valley“ kompanijų praktika, kurios metu kūnas ir protas atsigauna ir pasikrauna nauja energija ląstelių lygyje.

 

Į stovyklą įskaičiuota:

-Apgyvendinimas: savaitgalis (2 nakvynės Svencelė - jėgos aitvarų ir būriavimo centre);

-Sveikas ir subalansuotas visos dienos maitinimas ( 3k./d. );

-4.50 val. kaitavimo kursas su sertifikuotais IKO instruktoriais; 

-Visas reikalingas inventorius BoardSports Kite centre;

-Wim Hof ir OA technikų praktiniai mokymai;

-Ledo vonia, taip taip pilna ledo!;

-Mankšta/jogos užsiėmimai kiekvieną rytą;

-Gongų muzikos-meditacijos vakaras ant Kuršių Marių kranto, sodyboje „Mandala“ Kintuose, pilnam kūno ir proto atsipalaidavimui;


 

Registracija ir daugiau informacijos:

Lina +370 612 75909

info@gustguru.com

*Registracija patvirtinama, tik gavus rezervacijos mokestį;

** Vietų skaičius ribotas!


 


REKLAMINIS STRAIPSNIS

Ikona, uždaryti