Nemokamoje ekskursijoje po Klaipėdos žvejybos uosto rajoną - virš 100 žmonių

Nemokamoje ekskursijoje po Klaipėdos žvejybos uosto rajoną - virš 100 žmonių
AA

Šeštadienį, spalio 8 d., Klaipėdoje vyko nemokama ekskursija po Žvejybos uosto rajoną (Smeltę ir „Rybportą“). Ekskursiją organizavo Sulupės seniūnaitis Saulius Liekis. 

Neįtikėtino susidomėjimo sulaukusi ekskursija pritraukė minias žmonių - susirinko virš 100 žmonių, norinčių drauge su Klaipėdos universiteto profesoriumi Vygantu Vareikiu pasivaikščioti po šio Klaipėdos miesto rajono gatves, išgirsti šio rajono ir uosto vystimosi istoriją, rajono kūrimąsi.

ekskursija klaipėda

klaipeda eskurisja

„Ekskursija „Žvejybos uosto rajono istorijos takais 2“ įvyko. Ačiū visiems atėjusiems mūsų buvo virš 100. Ačiū ir mūsų kaimynams AB „Klaipėdos Smeltės“ vadovui R. Juškai kuris tikrai papildė ekskursija įdomiais pasakojimais apie įmonę ir uosto vystimasi. Žinoma ačiū ir prof. istorikui V. Vareikiui už nemokamą ekskursija ir laiką mūsų miesto gyventojams", - teigė ekskursijos organizatorius Saulius Liekis. 

ekskursija klaipėda

klaipeda ekskursija

Ekskursijos maršrutas ėjo nuo Strėvos g. palei dabartinę „Klaipėdos Smeltę" per rajono kiemus iki buvusios pradinės Smelėtės 3 mokyklos.

Pasivaikščiojimą užbaigė prie baro „Pinta", kur profesorius pasidalino prisiminimais apie restoraną „Jūra".

kalipeda ekskursij

klaipeda ekskursija

 

Reklama Ikona, uždaryti