„Memel Motor Fest“ automobilių parodos akcentas – klaipėdiečio „Ferrari“ modeliukų kolekcija

„Memel Motor Fest“ automobilių parodos akcentas – klaipėdiečio „Ferrari“ modeliukų kolekcija
AA

Daugelis mūsų vaikystėje žaidėme su mažais automobiliukais ir svajojome užaugę juos turėti savo garaže, o kai kurie juos kolekcionuoja ir net vertina kaip investicija, apsaugančia nuo infliacijos. 

Modeliukų kolekcionierių rinka turi savo žavų išskirtinumo faktorių, – „Tai rankų darbo kūriniai, kurie turi visiškai kitokią išliekamąją vertę“, – pasakoja Domas Stankovičius. Kolekcionierius Domas S. yra klaipėdietis, kuris kolekcionuoja išskirtinai tik FERRARI automobiliukus. 

 

Kolekcija yra išskirtinė nes per daugelį metų sukaupta net 345 skirtingų FERRARI modeliukų. Tai skirtingą laikotarpį primenantys italų gamintojo kūriniai, kai kurie modeliukai buvo išleisti labai ribotu tiražu.

ferrari klaipeda

Žvelgiant į šią kolekciją galite susipažinti su spalvinga „Ferrari“ markės istorija, kurių tipiniai automobilių modeliukai kainuoja nuo keleto šimtų iki tūkstančių eurų. Daugelį modeliukų surinkinėjo pats Domas S., šiame procese naudodamas pincetą ir padidinamąjį stiklą.

„Teisės suklysti nėra, nes tinkamų ir reikalingų dalių gali nerasti arba vėl teks įsigyti surenkamo modeliuko komplektą kurių kainos prasideda nuo šimtų ar tūkstančių eurų. Kuo daugiau smulkių detalių, tuo ilgiau užtrunka surinkimo procesas“, – sakė Domas S.

Mini FERRARI automobilių modeliukus, kurie buvo pagaminti 1947 –2022 metų laikotarpyje galėsite savo akimis pamatyti, Klaipėdos „Autoaibės“ automobilio dalių parduotuvėje, Minijos g. 169E, darbo valandomis birželio 2-12 dienomis.

Tikrą, ryškiai raudoną „Ferarri“  automobilį ir kitus išskirtinus automobilius galėsite pamatyti parodoje „Memel Motor Fest“, kuri vyks birželio 10d. nuo 12.00val. Klaipėdos universiteto aikštėje, adresu H. Manto g. 84.

ferrari kalipeda

Pasibaigus automobilių parodai “Memel Motor Fest” minėtą „Ferrari“  automobilį bus galima išbandyti, pralekiant su vėjeliu.