Grįžti į naujienas

Lietuvos kariuomenės kariai Klaipėdoje atliko paramos - pagarbos bėgimą "In memoriam"

#Laisvalaikis
Lietuvos kariuomenės kariai Klaipėdoje atliko paramos - pagarbos bėgimą "In memoriam"
Data
2020-10-23
Autorius
Karo prievolė, kpt. R. Gudaitė
Kategorija
Laisvalaikis
Dalintis
Facebook | El.paštu

Jau šeštą kartą Lietuvoje, spalio 23 - 25 dienomis, Birutietės kartu su Lietuvos kariuomene bei ją remiančiomis įvairiomis organizacijomis, organizuoja paramos - pagarbos mirusiems Lietuvos kariams bėgimą "In memoriam". Šiandien Klaipėdoje šį simbolinį bėgimą savanoriškai atliko valstybės ginkluotųjų pajėgų kariai.

Šiuo simboliniu bėgimu pagerbiami visi per pastaruosius metus įvairiomis aplinkybėmis mirę ar žuvę Lietuvos kariuomenės kariai. Kartu vykdoma labdaros akcija, kurios metu suaukotos lėšos perduodamos mirusių karių šeimoms ar jų artimiesiems.

Šiais metais saugojant dalyvių sveikatą dėl epidemiologinės situacijos didžiojo bėgimo Vilniuje nebuvo. Todėl organizatoriai pakvietė visus norinčius prisidėti bėgti savarankiškai. Distancija ir maršrutas gali būti pasirinktas individualiai. Bėgti galima ir 1, 3 ar 6 kilometrus tęsiant didžiojo bėgimo tradiciją. Bėgimas galimas visur - jūsų mieste, virtualiai, užsienyje.

"Būkime mintimis su tais, kurie buvo pasiryžę paaukoti savo gyvenimus už Lietuvą ir kiekvieną iš mūsų. Atminkime ir pagerbkime išėjusius karius: Gytį Kavaliauską, Kęstutį Pundžių, Saulių Banevičių, Ovidijų Juriną, Rimantą Lazauską ir Simoną Rasiukevičienę" , - prašė Birutietės.