Kuršių nerijos nacionalinis parkas kviečia šeimas praleisti žiemos atostogas Smiltynės Gamtos mokykloje

Kuršių nerijos nacionalinis parkas kviečia šeimas praleisti žiemos atostogas Smiltynės Gamtos mokykloje
AA

Kuršių nerijos nacionalinis parkas kviečia šeimas praleisti žiemos atostogas turiningai, atrandant įdomias veiklas gamtoje.

Kviečia pažinti ir patirti Kuršių nerijos nacionalinio parko vertybes, dalyvaujant edukacijose, žaidimuose ir žygiuose su galimybe apsistoti gamtos mokykloje Nidoje ir Smiltynėje.

Smiltynės Gamtos mokyklos PROGRAMA

Smiltynės g. 12, Klaipėda

 

02-21 d. 13.15 val. „Edukacija „Žaidžiame kuršių neriją” - pažinsime Kuršių neriją žaisdami žaidimus. 

02-22 d. 11.15 val. Žygis „Pėdsekystė”. Keliausime pušimis kvepiančiais takais iki jūros, ieškosime gyvūnų veiklos pėdsakų, piknikas prie laužo (esant palankioms oro sąlygoms).

02-23 d. 10.15 val. Edukacija „Akla kelionė po mišką ir save”. Pasitelkdami savo pojūčius, pažindinsime mišką ir mus supančią aplinką. Uostysime, ragausime, kvėpuosime... 

02-24 d. 14.15 val. Edukacija „Briedžio iššūkis". Kartu su svečiais: aktyviu kultūros, švietimo dalyviu bei gyvosios gamtos saugotoju keturkoju Kuršiu ir edukatore Inga Norkiene kūrybiškai pažinsime briedį bei jo santykį su Kuršių Nerija. Edukacija skirta etiškai ir saugiai pažinti Kuršių nerijos laukinius gyvūnus.

 

Nidos Gamtos mokyklos PROGRAMA

Purvynės g. 8A, Neringa

 

02-21 d. 14.00 val. Žygis „Kelionė smėlynų žemėje” (apie 4-5 km). Kelionės link Grobšto gamtinio rezervato metu ne tik grožėsimės kopų vaizdais ir pamatysime vienintelę dar išlikusią pustomo smėlio kopą, bet ir sužinosime, kaip formavosi šie įspūdingi smėlio kalnai, kiek smėlio rūšių yra Kuršių nerijoje, kokie smėlynų augalai čia sutinkami bei daug kitų įdomybių. 

02-22 d. 10.00 val. Edukacija šeimoms „Miško labirintuose”. Jos metu sužinosime apie Kuršių nerijos miškus, juose augančius medžius, atliksime smagias užduotis ir žaisime žaidimus. 

02-23 d. 13.30 val. Žygis „Kuršių nerijos gamtos pėdsakais”. Su Kuršių nerijos nacionalinio parko biologu Žygimantu Valiuška keliausime miško takeliais ir sužinosime, kokie grybai ir augalai šiuo metu puošia mišką. 

02-24 d. 11.00 val. Edukacija „Ką paukščiai veikia žiemą?”. Pažinsime, kaip žiemoja paukščiai, kaip tinkamai juos lesinti, išmoksime pagaminti jiems lesalo.

 

Kuršių nerijos nacionalinis parkas informuoja, kad edukacinės veiklos orientuotos į šeimas su mokyklinio amžiaus vaikais.

Registracija: https://forms.gle/yJsAKZndXgKeB92j7 , daugiau informacijos tel. +37067172891, +37068472641.

Edukacijų kaina - 6 Eur žmogui.

Žygis - 4 Eur žmogui. (Taikoma 50 % nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems, pateuikusiems įrodantį dokumentą).